NetSpeed nasıldır?

Ahmet:)

Hectopat
Sorum budur. Altyapı sorgulattığımda alabileceğim hız 66 Mbps diyor.Santral/saha dolabı tahmini mesafe 211 metre yazıyor ve port durumu var gösteriyor. Sizce NetSpeed alırsam pişman olur muyum? Diğer seçenkler olarak 50 Mbps destekleyen TürkNet Türk Telekom ve milenicom var hangisine geçersem memnun kalırım? Daha önce buna benzer konu açtım ama istediğim cevabı alamadım bu yüzden yeniden açıyorum. Sizce NetSpeed mi diğer servisler mi? Yorumlarınız benim içi değerli.

1.5 yıldır NetSpeed kullanıyorum çok memnunum benim altyapımda sizinkiyle aynı ve sürekli yazan hızı alıyorum 66Mbps yazıyor bende de ve tam 66Mbps alıyorum ve müşteri hizmetleri çok iyi tavsiye ederim.

Ping yok ancak çoğu Netspeed kullanıcısı pingden ve paket kaybından sorun yaşadığını söylüyor. Ben öyle bir sorun yaşamadım. Bakacak olursanız da piyasada en iyi paket fiyatlarına ve müşteri hizmetlerine sahip firma.
Türknet konusunda komşum aynı zamanda yakın arkadaşım kullanıyordu sorununuz çözülecektir denilip 2-3 hafta sonra çözüyorlardı ardından aynı sorun yine başlıyordu. Başvuru işlemleri ve iptal işlemleri çok uzun sürdü. Bir de Netspeed'e göre 10 TL daha pahalı paketi.
Türknet altyapınız varsa Türknet öneririm. TT önermiyorum çünkü paketleri çok pahalı. Millenicom'a hakkında fazla bilgim yok. Ama iyi olduğunu biliyorum.
Ek olarak Netspeed 35'e 3 internet vermesi gerekirken 3 upload yerine 5.5 upload veriyor. Hata mıdır yoksa bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum ama kullanıcının işine geliyor açıkçası. :D

1.5 yıldır NetSpeed kullanıyorum çok memnunum benim altyapımda sizinkiyle aynı ve sürekli yazan hızı alıyorum 66Mbps yazıyor bende de ve tam 66Mbps alıyorum ve müşteri hizmetleri çok iyi tavsiye ederim.

Teşekkürler yorumunuz için bende araştırıyorum ama çok kararsızım herkes bütün servislerden şikayet ediyor. Netseedten çok şikayet eden görmedim araştırıyorum.

Sorum budur. Altyapı sorgulattığımda alabileceğim hız 66 Mbps diyor.Santral/saha dolabı tahmini mesafe 211 metre yazıyor ve port durumu var gösteriyor. Sizce NetSpeed alırsam pişman olur muyum? Diğer seçenkler olarak 50 Mbps destekleyen TürkNet Türk Telekom ve milenicom var hangisine geçersem memnun kalırım? Daha önce buna benzer konu açtım ama istediğim cevabı alamadım bu yüzden yeniden açıyorum. Sizce NetSpeed mi diğer servisler mi? Yorumlarınız benim içi değerli.

Ben hiç memnun kalmadım bursa servisleri berbat altyapı olmasına rağmen 3 haftada interneti bağlayamadılar.

TürkNet kullaniyorum. 3 sene vs gecti ya da icindeyim. Memnunuz yalniz tek canini sıkacak şey ayda yilda bir kopmalar olur 2.3 dk icinde gelir onun disinda 35'e 3 hizlar 10 TL farkla 100'e 4 veriyor. Baskada TT'den dolayi 1 ayligina mi ne uploadlari 2 katina cektiler. Her şeyden onemlisi altyapin onemli arastir iyiyse al bu tarz ISS'leri yoksa rezil olursun.

2 yıla yakındır Netspeed kullanıyorum, Rocket League, PUBG gibi oyunlarda paket loss oluyor, özellikle Rocket League'de aracı geri atma derecesine ulaşabiliyor. Son 2 aydır da geceleri internetim de 40 dakikayı bulan kesintiler meydana gelmekte olup, son 2 haftadır ise gündüz saatlerinde de kesintiler meydana gelmeye başladı, bazen modem kapatıp açınca düzelen, bazen ise geceleri olan, modem kapatıp açınca gelmeyen internet ışığı sorunları meydana geliyor. Bu hatanın başlangıcında, Twitch'te izlenen canlı yayın donması ile başlayan durumda, hız testi yaptığımda download hızı normalde 22,4 iken 0,05 gibi değerlerde gözüküyor ki hız testi yaptığım sayfa bazen yüklenmiyor bile. Ankara'da yaşamakta olduğumu da belirteyim.

Teşekkürler yorumunuz için bende araştırıyorum ama çok kararsızım herkes bütün servislerden şikayet ediyor. Netseedten çok şikayet eden görmedim araştırıyorum.

Ama çevrenizde kullanan birini bulup görüş alırsanız daha sağlıklı olur gördüğünüz gibi memnun olanlarda var paket loss sorunu olan arkadaşlarda ben aldığım ilk ay paket loss sorunum vardı sonra hiç başıma gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı