NetSpeed nasıldır?

Mehmet Rosewell

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600x - Asus Rog Strix RX570 4GB - XPG D40 Spectrix 16GB 3200MHz
Asus B450-F2 Gaming - Sharkoon TG6 - Corsair VS550 - XPG SX8200 PRO
----
Asus Rog Strix G15 (2022)
Meslek
Öğrenci
Tam 5 yıldır Milleni kullanıcısıyım ve son zamanlarda o kadar çok kesilme ve yavaşlama söz konusu ki hem derslerimden hem zamanımdan oluyorum ve artık gına geldi.

NetSpeed geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkındaki yorumlarınız benim içi çok değerli.
Ankara/Polatlı'da oturuyorum ve altyapım 47 megabite kadar destekliyor. (fiber değil)

NetSpeed önerir misiniz? Önermiyorsanız neden önermiyorsunuz? Dedikleri gibi akşam sularında internette yavaşlama oluyor mu? Önerecek olsanız başka hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? (Fazla uçuk fiyat olmasın😅)

Değerli zamanınızı ayırıp okuduğunuz için, çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam 5 yıldır Milleni kullanıcısıyım ve son zamanlarda o kadar çok kesilme ve yavaşlama söz konusu ki hem derslerimden hem zamanımdan oluyorum ve artık gına geldi.

NetSpeed geçmeyi düşünüyorum bu konu hakkındaki yorumlarınız benim içi çok değerli.
Ankara/Polatlı'da oturuyorum ve altyapım 47 megabite kadar destekliyor. (fiber değil)

NetSpeed önerir misiniz? Önermiyorsanız neden önermiyorsunuz? Dedikleri gibi akşam sularında internette yavaşlama oluyor mu? Önerecek olsanız başka hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? (Fazla uçuk fiyat olmasın😅)

Ucuz olduğu için tercih edilen bir firma zaten büyük firmalarda da arada bir internet kesiliyor. Fakat bu markadan bağlayacaksanız her belgeyi saklayın.

TurkNet'te bu kesilme sorunları olmuştu, buradan DNS değiştir önerisi geldi. Değiştirdim, sorun düzeldi. İstersen sen de dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı