TürkNet vs. Milleni vs. NetSpeed

Hocam TürkNet kullanıyor iseniz hiç kopma, ping sorunu yaşadınız mı? Bir de kaç güne bağlandı?

Hocam MH nedir?

ASUS AC68u model modem ile kullanıyorum. Kopma, ping, sorunu yaşamadım. 3 günde bağlandı. Bir sorunum olduğu zaman telefon uygulamasından yazıyorum. Sorunum çözülüyor. 1 ay bedava kullanmak için: 'NYF17YQ71SYJ' ile kayıt olursanız. 1 ay sen 1 ay ben kullanırım. Emin ol pişman olmazsın.

ASUS AC68u model modem ile kullanıyorum. Kopma, ping, sorunu yaşamadım. 3 günde bağlandı. Bir sorunum olduğu zaman telefon uygulamasından yazıyorum. Sorunum çözülüyor. 1 ay bedava kullanmak için: 'NYF17YQ71SYJ' ile kayıt olursanız. 1 ay sen 1 ay ben kullanırım. Emin ol pişman olmazsın.

Hocam o zaman ben TürkNet'i en yakın zaman da arayıp kodu da söylerim ama yaklaşık 7-8 günde sorunsuz bağlantı gerçekleşirse ve verdikleri hızı da sıkıntısız alırsam çok iyi olur.
Bu arada 3 günde cidden çok iyi olmuş ama sürekli kullanıcılar ping, kopma ve eve geç internet bağlantısından şikayet ediyor.
Umarım bende bunlar olmaz.

Hocam şöyle bir sorun var; Millenicom'da iki paket var; biri 85 TL diğeri ise 110 TL.
Bunlardan 85 TL(35 Mbps) olanını kullandıktan sonra hızımı yükseltmek istersem 25 TL fazla para harcayacağım(100 Mbps için ama onda da maksimum hızım 67 Mbps, yani gerisi çöp olacak).
TürkNet'te ise 85 TL verip 35 Mbps kullandıktan sonra 95 TL verip hızımı 50 Mbps'a çıkarabiliceğim(tabii bunda da 17 Mbps'den mahrum kalacağım).
Speednet ise dediğiniz gibi ping sorunlarına sahip.

Sanırım biraz tereddütlü olarak TürkNet'e geçeceğim ki onda da müsteri hizmetleri ve kesilmeler beni korkutuyor bir de geç bağlanma olayı.

TürkNet ile bugün görüştüm o 50Mbps ortalamaymış. 100'e kadar size verebildiklerini veriyorlar yani 17Mbps'den mahrum kalmayacaksınız.

TürkNet ile bugün görüştüm o 50Mbps ortalamaymış. 100'e kadar size verebildiklerini veriyorlar yani 17Mbps'den mahrum kalmayacaksınız.

Hocam Millenim'e geçeceğim müşteri hizmetleri için.
Malum sınavlar yaklaştığı için karşımda hızlıca muhatapa ihtiyacım var.
Bu arada bugün aradım 2 gün içerisinde 16 Mbps ADSL bağlayıp takiben 3 gün içerisinde hızımı 35'e çıkartıp bağlantı hızım kesilmeyecekiş, umarım dedikleri gibi olur.

Hocam Millenim'e geçeceğim müşteri hizmetleri için.
Malum sınavlar yaklaştığı için karşımda hızlıca muhatapa ihtiyacım var.
Bu arada bugün aradım 2 gün içerisinde 16 Mbps ADSL bağlayıp takiben 3 gün içerisinde hızımı 35'e çıkartıp bağlantı hızım kesilmeyecekiş, umarım dedikleri gibi olur.
Ben de Türk Telekom'dan çıkmaya uğraşıyorum Turk.net ya da Milleni.com geçeceğim. Ama 890 TL cayma bedeli çıkardılar sizde sözleşme bitmiş miydi nasıl hallettiniz?

Geri
Yukarı