NetSpeed nasıldır?

Sofi96

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

NetSpeed hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.

Mümkün ise kullanan arkadaşlar iyi-kötü detaylı açıklama yaparsalar sevinirim.

Konuya şuradan şöyle duydum, buradan böyle duydum diyenler lütfen yorum yapmasın.

Gerçekçi değerlendirmeler hem bana hem de ihtiyacı olana yardımcı olacaktır.

Çok teşekkürler.

Kullanıyorum memnunum her aradığımda çok ilgileniyorlar, ayrıca arkadaşa katılıyorum ilk bağlattığımda aldığım hızın 4'te 1'i modeme ulaşıyordu gittim kutudan eve kablo çektim şimdi aldığım hızın birkaç Mbps üstünde değerler alıyorum sizin altyapınız çok önemli.

Netspeed iyi bir firmadır. Müşteri hizmetleri olsun, performans olsun çok şikayetçisi bulunmuyor. Netflix ile sunucu anlaşması da yaptılar. Kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar. Öneririm. Ancak altyapı gibi etkenleri göz önüne almak gerekiyor. Eğer anlık olarak VDSL altyapıda hizmet alıyorsanız hat değerlerini atarsanız yorumlama yapabiliriz.

Cevap veren arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.

Altyapı olarak 70Mbps kadar destekliyor.

NetSpeed paketleri de TT'ye göre gayet uygun ve iyi.

Genel olarak kullananların %98'i memnun.

Dosya Ekleri

• 1620616619488.png
    1620616619488.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum. 75 Mbps Download ve 8 Mbps Upload paketini kullanıyorum tam hız hatta bir tık fazlasını veriyor. Aralık 2020'den beri kullanıyorum ve internet kopmaları toplasan 10'u geçmez. Fakat kendi bölgesi, yani ana yeri olan Denizli'de öğrenci evinde kaldığımda kullanırken her gün istisnasız 20 defa falan kopma yaşıyordum. Bölgeye göre değişiyor biraz.

Oldukça memnunum. Bir de aman hocam uyaraım, NetSpeed kullanmaktan vazgeçerseniz bile TTNET ve Millenicom'a bulaşmayın. Onun dışında benim önerim de NetSpeed'den yana olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı