NetSpeed nasıldır?

Merhaba arkadaşlar,

NetSpeed hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.

Mümkün ise kullanan arkadaşlar iyi-kötü detaylı açıklama yaparsalar sevinirim.

Konuya şuradan şöyle duydum, buradan böyle duydum diyenler lütfen yorum yapmasın.

Gerçekçi değerlendirmeler hem bana hem de ihtiyacı olana yardımcı olacaktır.

Çok teşekkürler.
Altyapı varsa iyi.

Cevap veren arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.

Altyapı olarak 70Mbps kadar destekliyor.

NetSpeed paketleri de TT'ye göre gayet uygun ve iyi.

Genel olarak kullananların %98'i memnun.
O zaman geçilebilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Altyapı sorgulayın.

Ben konuya kullananlar nasıl yorum yapar mı diyorum. Siz kalkmış altyapı sorgulayın yazıyorsunuz. Buraya açılan ve araştırılan bunca konuda nasılda aklımıza gelmedi bu? Aaaaa çok şaşkınım şu an iyi ki hatırlattınız ya. Şu konulara boş beleş mesajlar yazmayın artık ciddi oranda rahatsız oluyorum.

Ben konuya kullananlar nasıl yorum yapar mı diyorum. Siz kalkmış altyapı sorgulayın yazıyorsunuz. Buraya açılan ve araştırılan bunca konuda nasılda aklımıza gelmedi bu? Aaaaa çok şaşkınım şu an iyi ki hatırlattınız ya. Şu konulara boş beleş mesajlar yazmayın artık ciddi oranda rahatsız oluyorum.
İlk mesajında alt yapı sorguladığını belirttin m? Ben medyum değilim alt yapını bileyim. Alt yapınızı bilip ona göre yorum yapmak istedim ama hata bende sizin gibi hadsiz birine cevap veriyorum.

İlk mesajında altyapı sorguladığını belirttin m? Ben medyum değilim alt yapını bileyim. Alt yapınızı bilip ona göre yorum yapmak istedim ama hata bende sizin gibi hadsiz birine cevap veriyorum.

Konuyu takip ediyor olsaydın, sonra ki mesajımda ilettiğim ekran görüntüsünü görmüş olurdun. Ben kullananların yorumlarını merak ediyorum arkadaş hala bana altyapı sorgula diyor :D senin yardımın kalsın kardeş, böyle neye ne şekilde yardım edeceğini bilmeyen birinin yardımına ihtiyacımız yok yeter ki gölge yapma.

Konuyu takip ediyor olsaydın, sonra ki mesajımda ilettiğim ekran görüntüsünü görmüş olurdun. Ben kullananların yorumlarını merak ediyorum arkadaş hala bana altyapı sorgula diyor :D senin yardımın kalsın kardeş, böyle neye ne şekilde yardım edeceğini bilmeyen birinin yardımına ihtiyacımız yok yeter ki gölge yapma.
Yaşın ufak belli ki. Neyse iyi forumlar.

Yaşın ufak belli ki. Neyse iyi forumlar.
Yaşın ufak belli ki ile konunun ne alakası var :))) Cahil olduğunu her yönden ispatliyorsun. Senden yaşça çok büyük olduğuma eminim ama senin gibi bir sığ düşünce ile yaşın küçük belli ki hehehehe ben daha büyüğüm vs gibi erken ve çocuksu muhabbetler yapmayacağım. Konu sahibi olarak yazdığın mesajlardan ciddi oranda rahatsız oluyorum, daha fazla mesaj yazma. Kendi dünyanda devam et.

Yeni konular

Geri
Yukarı