Netspeed nasıldır?

Şimdi çok arada kaldım bazısı sorunları çok var Netspeed geçme diyor bazısı iyi diyor en iyisi kullanıp deneyimlemek ve hangisinin iyi olduğuna karar vermek olduğunu düşünüyorum. Zaten taahhütsüz olduğundan hemen çıkabilirim. İlk Netspeed deneyeceğim büyük ihtimal.

Şimdi çok arada kaldım bazısı sorunları çok var Netspeed geçme diyor bazısı iyi diyor en iyisi kullanıp deneyimlemek ve hangisinin iyi olduğuna karar vermek olduğunu düşünüyorum. Zaten taahhütsüz olduğundan hemen çıkabilirim. İlk Netspeed deneyeceğim büyük ihtimal.
Dene bir problem olmazsa kullanırsın bir de galiba onda indirim kodları falan vardı aktif kullanan varsa buraya sana yazsın ilk 1 ay bedava geliyor diye biliyorum.

Ek olarak, eskiden taahhüt yapmak kötü bir şey olsa da günümüzde fiyatlar her ay arttığı için taahhüt yapmak kâr getiriyor.

Arkadaşlar internet sağlayıcısı bakıyorum. TurkNet, Millenicom, Superonline vs. gezdim gezdim. Sonra Netspeed'e baktım fiyatları ve hızları uygun gibi geldi. Altyapı sorguda TurkNet 100Mbps verdi aynı şekilde Netspeed de. TurkNet 250₺ iken Netspeed 150₺ civarı yazdı. Alınır mı? Sorunlu mu eğer sorunluysa sorunsuz güvenilir bir internet sağlayıcısı önerir misiniz?

FixNet - Fiber Internet bakabilirsin. e-Devlet sistemlidir. Aynı zamanda cok eski firmadır. Hemde fiyat politikası iyi olup DC topluluğuda mevcuttur.

Akdeniz bölgesi.
Fiber İnternet ve daha önceden TT kullanıyorduk.
Kablolu indirme 110 Mbps yükleme 14.90-15Mbps
Kablosuz eğer kanal ayarı otomatikte ise bazen 25Mbps'ye kadar düştüğü oluyor şu anda ise.
2.4GHz'de indirme 80-90Mbps yükleme 14.90-15Mbps
5GHz'de indirme 108Mbps yükleme 14.80Mbps
Netspeed geçeli 2-3 gün oldu daha dün akşam vakitlerinde 50Mbps alıyorduk destek numarasından görüşme yaptık kanal ayarı değiştirilmesi gerektiği söylendi bu sabah ise 25Mbps idi, kanal ayarını kendim değiştirdim modem arayüzünden bir sıkıntı yok gibi duruyor ama birkaç sefer daha olursa sağlayıcı değiştirmek gerekecek.

Superonline kullanan var mıdır, nasıldır bir fikriniz var mı? Binamda çok fazla Superonline kullanan var. Müşteri hizmetlerini aradığımda 100Mbps 230₺ ve 12 ay taahhütlü söyleniyor. Denenebilir mi sonuçta çok bilinen bir ISS ve TurkNet'e göre bir tık ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı