Netspeed Net Fast Smart paketinde hız kesintisi olur mu?

Godric EVO

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar üniversite okuduğum için yılın yarısını şehir dışında geçiriyorum. Ben yokken ailem 60 gb falan kullanım yapıyorlar. Bu pakette sizce hızda bir sıkıntı yaşar mıyım? Kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• hmmmmm.png
    hmmmmm.png
    314,9 KB · Görüntüleme: 56
Arkadaşlar üniversite okuduğum için yılın yarısını şehir dışında geçiriyorum. Ben yokken ailem 60 gb falan kullanım yapıyorlar. Bu pakette sizce hızda bir sıkıntı yaşar mıyım? Kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Kullanıyorum. Her ay 100 GB harcamadığım için seçmiştim, baya iyi. Kotayı aşsan bile hız düşmüyor, 149 TL'ye kadar yükselip fiyat sabitleniyor.

Konuyu hortlatacağım ama bir sorum var bu pakette 100GB kotayı geçince 149TL ödenmesi gerekiyor yoksa halen 1 GB başına 1 TL mi ödenecek biraz kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim.

Konuyu hortlatacağım ama bir sorum var bu pakette 100GB kotayı geçince 149TL ödenmesi gerekiyor yoksa halen 1 GB başına 1 TL mi ödenecek biraz kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim.

100 GB kotasını doldurduktan sonra her GB başına 1 TL ödüyorsun. 149 TL'yi aştığı zaman ise paket sınırsız oluyor.

• Bu tarife, akıllı bir tarife olarak tasarlanmıştır ve aylık 100 GB Smart Kotası bulunmaktadır.
  • Kota dolunca, kullanılan her 1 GB için 1 TL ekstra ödeme yapılması gerekmektedir.
  • Ancak, toplam tutar 149 TL'yi aştığında, tarife hızı düşmeden sınırsız bir şekilde kullanılmaya devam edilebilir ve maksimum ödenecek tutar bu seviyede sabitlenir. Bu sayede fazla kullanım yapılmayan aylarda daha az ücret ödersiniz.

Tarife Detayı

Yeni konular

Geri
Yukarı