Netspeed paket fiyatlarına zam geldi

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 saat önce Netspeed tarafından SMS geldi ve 218 TL'ye kullandığım paketin 278 TL olarak 1 Eylül'den itibaren güncelleneceği söylendi. Son gelen bu zamla beraber sitedeki en uygun internet 249 TL oldu. Netspeed'den hemen önce ise Turknet paket fiyatını 299 TL olarak güncelledi.

Benim için artık sağlayıcı değişme zamanı geldi. Önerdiğiniz sağlayıcı varsa yazabilirseniz eğer çok iyi olur, aklımda Comnet var gibi ama yine de fikirleriniz önemli. Son olarak kullandığınız sağlayıcının davet kodunu da verebilirsiniz.

Önerebileceğim bir sağlayıcı yok fakat Comnet kullanmanızı önermem. Destek sisteminin zayıflığı yanında datacenter IP adresleri kullanılıyor ve bu IP adresleri de genelde karaliste IP adresleri olabiliyor. İnternette gezinme konforunuzu datacenter IP ile rezil etmemenizi öneriyorum.

Önerebileceğim bir sağlayıcı yok fakat Comnet kullanmanızı önermem. Destek sisteminin zayıflığı yanında datacenter IP adresleri kullanılıyor ve bu IP adresleri de genelde karaliste IP adresleri olabiliyor. İnternette gezinme konforunuzu datacenter IP ile rezil etmemenizi öneriyorum.
Ben Netspeed'den Comnet'e geçmiştim ping değerlerim 2 katına çıkmıştı. Comnet bende önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı