Netspeed ücretlerine zam geldi!

Etandaloth

Kilopat
Makaleler
2
İnternet üzerinden paket fiyatlarını güncellemişler. 100Mbps 228TL olan paket artık 50 lira zamlanarak 278 TL'ye yükseldi. Söz konusu zam SMS'i yakında gelir. Kullanıcılara zam ne zaman geçerli olacak henüz bilmiyorum. Muhtemelen eylül ya da ekim faturasına yansıtılır.

Dosya Ekleri

• fiber.PNG
    fiber.PNG
    93,9 KB · Görüntüleme: 74
Şu an en ucuzu herhalde şok net.

İnternet üzerinden paket fiyatlarını güncellemişler. 100Mbps 228TL olan paket artık 50 lira zamlanarak 278 TL'ye yükseldi. Söz konusu zam SMS'i yakında gelir. Kullanıcılara zam ne zaman geçerli olacak henüz bilmiyorum. Muhtemelen eylül'ya da ekim faturasına yansıtılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatlar bayağı pahalı olmuş. Şu ülkede taahhütlü internet mantıklı diyorduk, onun da yolunu bulmuşlar. Bazı İSS'ler fiyat değişkenlik gösterebilir şekilde ibare eklemiş. Öyle birkaç duyum aldım, doğruluğunu bilmiyorum.

Taahütsüz internet kullananlara her zaman söylemişimdir. Taahhüt olmadığı için zam yersiniz ve istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Ben taahütlü paketleri tercih ediyorum, 2 yıl en azından zam yemeden ödeyeceğim fiyatı biliyorum.
Şuan da taahütlü bir internete geçince aylık 350'ye yakın geliyor. Sonra ki 12 ay'da 400 civarı.
1692630426631.png
1692630442700.png

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Netspeed bize yağlı yağlı soktu çıkarttı ohhh. Yağlı yağlı soktu çıkarttı demek yok haa.

Geri
Yukarı