Netspeed paket fiyatlarına zam geldi

Yaklaşık 1 saat önce Netspeed tarafından SMS geldi ve 218 TL'ye kullandığım paketin 278 TL olarak 1 Eylül'den itibaren güncelleneceği söylendi. Son gelen bu zamla beraber sitedeki en uygun internet 249 TL oldu. Netspeed'den hemen önce ise TurkNet paket fiyatını 299 TL olarak güncelledi.

Benim için artık sağlayıcı değişme zamanı geldi. Önerdiğiniz sağlayıcı varsa yazabilirseniz eğer çok iyi olur, aklımda Comnet var gibi ama yine de fikirleriniz önemli. Son olarak kullandığınız sağlayıcının davet kodunu da verebilirsiniz.

Comnet'i yaklaşık 10 gün kullanma deneyimim oldu. Sonrasında müşteri hizmetlerinden problemim ile ilgili net bir cevap alamayınca Şikayetvar'a yazdım ve serüvenim orada bitti(internetimi kestiler :) ). Zaten müşteri hizmetlerine ulaşmanın sabır işi olduğunu da kullananlar bilir.

Comnet'i yaklaşık 10 gün kullanma deneyimim oldu. Sonrasında müşteri hizmetlerinden problemim ile ilgili net bir cevap alamayınca Şikayetvar'a yazdım ve serüvenim orada bitti(internetimi kestiler :) ). Zaten müşteri hizmetlerine ulaşmanın sabır işi olduğunu da kullananlar bilir.

Önerdiğiniz var mı peki, şu firma iyidir diye. Çünkü şu zamana kadar Comnet'e iyi diyorlardı, ben de o yüzden geçmeyi düşünüyordum fakat son zamanlarda çok fazla olumsuz yorum var firma hakkında. O yüzden kararsız kaldım.

Altyapınız sorunsuz ise Comnet’e geçmenizi öneririm ancak önceki ISS’inizde sorunlu ise başla alternatiflere bakabilirsiniz. Comnet’e de 1 Eylül itibariyle zam gelecek bildirim gelmişti. Peşin alabildiğiniz için 1 Eylül öncesinde alabilirsiniz. 1000 Mbps paket kullanıyorum Wi-Fi ile aldığım değerler 550-700 arasında son günlerde birkaç defa anlık internet gidip gelmesi yaşadım destek kısmı 1,5-2 gün içinde dönüş yaptı sanırım. Bu hafta da bakım yaptılar şu an için herhangi bir problemim yok. Genel olarak sorunsuz bir deneyim yaşadım ancak diğer kullanıcıların özellikle de bölgenizde kullanan kullanıcıların deneyimlerine bakmak gerekli.

IMG_0097.jpeg

Son düzenleme:
Memnunsanız değiştirmeyin. Genelde zamları ilk Türk Telekom ve TürkNet sonra Netspeed yapıyor ardından diğerlerine de geliyor. En son fiyat güncellediklerinde dolar ne kadardı hatırlamıyorum ama sanırım 19 civarındaydı. Netspeed aslında zam konusunda iyi idare ediyor, TürkNet'in bir önceki fiyat güncellemesinde Netspeed aylarca fiyat güncellemeden devam etmişti.

Önerdiğiniz var mı peki, şu firma iyidir diye. Çünkü şu zamana kadar Comnet'e iyi diyorlardı, ben de o yüzden geçmeyi düşünüyordum fakat son zamanlarda çok fazla olumsuz yorum var firma hakkında. O yüzden kararsız kaldım.

Ben de 10 gün kullandım ev yeni altyapı yeni olmasınında etkisiyle 10 gün hız konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Tabii değerlendirmek için 10 gün yeterli bir süre değil. Ama bir sorun yaşarsanız müşteri hizmetleri ile ben iletişim kurmakta güçlük çektim. Öyle fiyata böyle hizmet veriliyor. Zaten Şikayetvar sitesinde de 1.6 puanı var karar sizin. Netspeed diyeceğim ama o da aldı başını gidiyor. Ben GIBIRNet'e geçmeyi düşünüyorum şimdilik.

Geri
Yukarı