NetSpeed sık sık kopma yaşıyorum

nokaEXE

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 1 ay önce Milleni firmasından NetSpeed sağlayıcısına geçiş yaptım. Milleni kullanırken ping değerlerinden fazlasıyla şikayetçiydim bundan dolayı NetSpeed'e geçiş yaptım. Şu an ping değerlerim gayet iyi ancak 4-5 Mart tarihlerinde toplamda 5 kere anlık kopmalar yaşadım. 5-10 dakika arasında hep internet geri geldi ancak bu tür kopmalar sıkıntı yaratıyor. Aynı şekilde 8 Mart ve 9 Mart tarihlerinde de kopma yaşadım yine 5-10 dakika süreyle geri geldi. Bunu müşteri hizmetleriyle paylaştım ancak bunun gayet normal olduğunu söylüyorlar ki bence normal değil. Milleni kullanırken 1 kere bile kopma yaşadığımı hatırlamıyorum. Yani bunun nasıl bir çözümü olabilir normal demeleri bana garip geliyor. Ben 1 haftada 6-7 kere anlık kopma yaşıyorum ki sorun devam edecek gibi duruyor. Önerileriniz var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 55
Aynı evde hem Millenicom hem de NetSpeed kullanıyorum, aynı sorun bende de vardı.
Müşteri hizmetlerini aradım bölgede sıkıntı var dediler ama Millenicom olan internetimde tık yoktu.
Amasya'da yaşıyorum, ping değerleri iyi olduğu için NetSpeed bağlattım ama kopma çok yaşıyordum bende müşteri hizmetlerini bayağı bir rahatsız ettikten sonra düzeldi, sanada aynı şeyi öneririm.

Çok da kötü değilmiş değerleriniz. Neden koptuğu hakkında bir fikrim yok.

Peki, teşekkür ederim.
Aynı evde hem Millenicom hem de NetSpeed kullanıyorum, aynı sorun bende de vardı.
Müşteri hizmetlerini aradım bölgede sıkıntı var dediler ama Millenicom olan internetimde tık yoktu.
Amasya'da yaşıyorum, ping değerleri iyi olduğu için NetSpeed bağlattım ama kopma çok yaşıyordum bende müşteri hizmetlerini bayağı bir rahatsız ettikten sonra düzeldi.
Yani bu gidişle bende rahatsız edeceğim çünkü elimden gelen ekstra bir şey yok onları aramaktan başka. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı