Netspeed sözleşmemi neden feshettim?

@Eren AK Hocam yayın da yapıyordunuz hatırladığım kadarıyla hangi modemi kullanıyorsunuz? Ayreten bir yerden alıp halletmeyi düşünüyorum en garanti olarak modem işini.

Bana da tıpatıp aynısı olmuştu.

Yanlış anladınız sanırım. Türk Telekom çöpünü kullanmıyorum Turknet kullanıyorum.
Bende diyorum Türknet, Telekom altyapısından nasıl 16 Mbps upload veriyor? Yada Türknet YAPA altyapınız var. Telekom size göre çöp olabilir, bana göre değil. 3 ms 96 Mbps download veriyorlar. 3 senedir 1 kere bile hız düşüşü, internet kesilmesi olmadı.

TurkNet'ten bağımsız olduğunu biliyorum, KVKK'ya aykırı bir durum var. Müşterilerin bilgileri dolandırıcıların ellerinde geziyor.
Bu çoğunluk ile yaşanan bir durum ben türk telekomda iken habire arama alıyordum şu aboneliğinizi şöyle yapalım mı fln diye çoğunluğu nette arattığın zaman ismi çıkmayan numaralar

Bende diyorum Türknet, Telekom altyapısından nasıl 16 Mbps upload veriyor? Yada Türknet YAPA altyapınız var. Telekom size göre çöp olabilir, bana göre değil. 3 ms 96 Mbps download veriyorlar. 3 senedir 1 kere bile hız düşüşü, internet kesilmesi olmadı.
Kullandığınız Türk Telekom paket adı ve ücreti nedir acaba?

Aynı dairede hem Türk Telekom 100Mbps 159 TL, hem de Superonline 200/20 169 TL kullanıyorum.

100 Mbps'ye 160 TL vermek akıl karı mı yani :D Ayrıca evet, YAPA altyapım var. Ve arkadaşın dediğine kesinlikle katılıyorum, istisnalar kaideyi bozmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 Mbps'ye 160 TL vermek akıl karı mı yani :D Ayrıca evet, YAPA altyapım var. Ve arkadaşın dediğine kesinlikle katılıyorum, istisnalar kaideyi bozmaz.
Bende Telekom altyapısından Türknet'e abone olup Fiber hizmeti sizinle aynı fiyata alabiliyorum. Sizin ki bir avantajmış gibi söylemeniz çok abes.
Türknet bana göre değil. Kullanmam da.

Geri
Yukarı