Netspeed Statik IP ne zaman tanımlanır?

Hocam statik tanımlaması sonrası routing tarafında değişen bir şey oldu mu?
Hiçbir değişim olmamıştı. NetSpeed'den çıktım ben. Sunuculara 12-14 hop ile bağlanıyordum, Statik IP sonrası da yine 12-14 hop ile bağlanıyordum. Ping tarafında değişen yine hiçbir şey olmamıştı. Zaten dediğim gibi çıktım NetSpeed'den TürkNet kullanıyorum. 15-16 olan pingim TürkNet'de 5-6 ms oldu. Üstelik sunuculara hep 5 hop ile bağlanıyorum. TürkNet hep kendi router'larından geçiriyor beni.

Hiçbir değişim olmamıştı. NetSpeed'den çıktım ben. Sunuculara 12-14 hop ile bağlanıyordum, Statik IP sonrası da yine 12-14 hop ile bağlanıyordum. Ping tarafında değişen yine hiçbir şey olmamıştı. Zaten dediğim gibi çıktım NetSpeed'den TürkNet kullanıyorum. 15-16 olan pingim TürkNet'de 5-6 ms oldu. Üstelik sunuculara hep 5 hop ile bağlanıyorum. TürkNet hep kendi router'larından geçiriyor beni.
Bende farklılık olsun diye Türknet' ten ayrılıp NetSpeed' e geçiş yaptım. Yurtiçinde Turknet daha iyi. Ancak ben doğu tarafında yaşadığım için pek fark olmuyordu.

Bende farklılık olsun diye Türknet' ten ayrılıp NetSpeed' e geçiş yaptım. Yurtiçinde Turknet daha iyi. Ancak ben doğu tarafında yaşadığım için pek fark olmuyordu.
Keşke ayrılmasaydınız memnunsanız. NetSpeed firması bir sorun yaşadığınızda hiçbir şekilde ekip yollamıyor. Dümdüz kendi ağızımla ekip gönderin diyorum reddediyorlar inatla.

Netspeed memnun musun sorun yaşadın mı hiç ne zamandır kullanıyorsun?
Eğer bana soruyorsanız başlarda iyiydi. Sonradan iyice kakaya sarmaya başladı. Upload değerlerim yerlere çakıldı, modemime ve hattıma hep suç atıldı. Düzeltilmesi için ısrarla ekip istedim ancak tüm teknik işleri bana yıkıp durdular. NetSpeed'den çıkıp TürkNet'e geçtim. Şu an memnunum. Sorun yaşamıyorum.

Eğer bana soruyorsanız başlarda iyiydi. Sonradan iyice kakaya sarmaya başladı. Upload değerlerim yerlere çakıldı, modemime ve hattıma hep suç atıldı. Düzeltilmesi için ısrarla ekip istedim ancak tüm teknik işleri bana yıkıp durdular. Netspeed'den çıkıp TurkNet'e geçtim. Şu an memnunum. Sorun yaşamıyorum.

Benim altyapım 81 destekliyor 140 lira vermek mantıklı olur mu Netspeed ile Comnet arasında kalmıştım ama hala kararsızım ping değerlerini gösteren sitede çalışmıyor TurkNet için onu da göremiyorum sizde çalışıyor mu?

Geri
Yukarı