NetSpeed sürekli internet kopması

Ben aramadan direk buraya geldiğimi mi düşünüyorsunuz lütfen konuyu baştan okuyunuz.

Marka fan boyluğunu başka yerlerde yapın veya eğer ki o şirkete çalışıyorsanız sorunumu çözün.
Bende aynı markanın sorunundan dolayı foruma konu açtım ve bana gelen yorumlar "Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin, biz destek veremeyiz" bende iletişime geçtim sorunumu dile getirdim, çözüldü.. bu kadar atarlanmaya gerek yok.

Bende aynı markanın sorunundan dolayı foruma konu açtım ve bana gelen yorumlar "müşteri hizmetleri ile iletişime geçin, biz destek veremeyiz" bende iletişime geçtim sorunumu dile getirdim, çözüldü. Bu kadar atarlanmaya gerek yok.

Sizin sorununuzu çözüyorlar diye herkesin sorunu çözülmüyor. Ve benim bulunduğum konumda direkten hizmet mevcut ondan dolayı firmayı bu kadar savunmanıza veya kollamanıza gerek yok. Birincisi eğer siz orada çalışıyorsanız size tek sözüm hatları iyileştirin verelim 2 katı parasını.

Sizin sorununuzu çözüyorlar diye herkesin sorunu çözülmüyor. Ve benim bulunduğum konumda direkten hizmet mevcut ondan dolayı firmayı bu kadar savunmanıza veya kollamanıza gerek yok. Birincisi eğer siz orada çalışıyorsanız size tek sözüm hatları iyileştirin verelim 2 katı parasını.
Firmayı savunmuyorum, çalışanı da değilim, müşteri hizmetleri diye bir sistemleri var arayıp tüm kininizi oraya kuracaksınız buraya değil. Aldığın paketin fiyatı 86 lira madem iki katını vermeye razı oluyorsun neden Türktelekom'un yüksek hızlı paketlerine gecmiyorsun? Yardım konusunda da hem işinizi hallediyorlar. Zaten internet de az araştırma yapsaydiniz bu gibi yan firmaların müşteri hizmetlerinde sıkıntı olduğunu gorurdun. Yapacak birşey yok kaliteli ve ucuz internet yok burada.

Geri
Yukarı