Netspeed vadedilen hızı vermiyor

Jotloki

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dostlar Netspeed 100 Mbps fiber internete geçtim ve Speedtest'de 93 Mbps hız alıyorum. Önceki internetim olan Millenicom'da da 100 Mbps fiber kullaniyordum ama Speedtest'de 110 alıyorum. Bunlar aynı altyapıyı vs kullanmıyor mu nasıl olabiliyor böyle bir şey?
Hatta Netspeed de bir şey indirirken en başta her şey normal 11.5 MB ile indiriyor ama 1 dk sonra 8.5'a kilitleniyor. Gerçekten mağdur etti.

Hocam Speedtest'te hızlar %10 aşağı-yukarı çıkabilir fakat indirirken düşmesi hakkında pek bir yorum yapamayacağım. 11.5'tan düştükten sonra geri çıkmıyorsa bir problem var demektir. Müşteri hizmetlerini arayın derim.

Dostlar Netspeed 100 Mbps fiber internete geçtim ve Speedtest'de 93 Mbps hız alıyorum. Önceki internetim olan Millenicom'da da 100 Mbps fiber kullaniyordum ama Speedtest'de 110 alıyorum. Bunlar aynı altyapıyı vs kullanmıyor mu nasıl olabiliyor böyle bir şey?
Hatta Netspeed de bir şey indirirken en başta her şey normal 11.5 MB ile indiriyor ama 1 dk sonra 8.5'a kilitleniyor. Gerçekten mağdur etti.
Milenicom ne olur olmaz 110 gönderiyordur ki sanırsam Vodofone' da böyle yapıyordu o yüzden yüksek çıkmış olabilir. Netspeed ise direkt 100 gönderiyordur. Bende 100Mpbs kullanıyorum VDSL2 ile ve 93 alıyorum.

knk eğer oturduğun dairede ki kutuya yakın oturmuyorsan normal yani yüksek katta oturuyosan çok normal turknet kullanıyorum ben de 100/8 fakat ben 82-83 alıyorum 8.kattayım

Ben turuncunet kullanıyorum çok iyi Netspeed hiç kullanmadım ama VDSL altyapıda 35 Mbps paketi almıştım 6 Mbps uploadım var gayet iyi hız veriyor.

resim_2022-09-12_180831782.png

Netspeed kullanıyorum 36 verebiliriz dediler. 20 alıyorum. :D İletişimle çözmeye çalıştım hızımı mahvettiler. O yüzden bununla idare ediyorum. Bağlatalı 1 ay oluyor. Bunun 1 haftasını 2-3 hızlarda 4-5 gününü internetsiz geçirdim. Müsait bir zamanımda değiştirmeyi düşünüyorum.

Hocam Speedtest'te hızlar %10 aşağı-yukarı çıkabilir fakat indirirken düşmesi hakkında pek bir yorum yapamayacağım. 11.5'tan düştükten sonra geri çıkmıyorsa bir problem var demektir. Müşteri hizmetlerini arayın derim.

Konuştum bugün 1 saat uğraştılar bilgisayarıma filan bağlandılar ama olmadı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı