NetSpeed ve Türk Telekom hakkında

Bende taahhütsüz taraftarıydım ama bir internet bağlantısı için taahhütsüz diye 10 gün TürkNet'i 15 gün NetSpeed'i bekledim. Sabır taşıydım çatladım.Denize düştüm Türk Telekom'a sarıldım napayım ihtiyacım var. Hiç yoktan iyidir.

Sen bilirsin. Ben uyarayım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk birkaç mesaj haricinde diğerlerini okumadım bunu baştan söylüyorum.
Bu tarz herkesin eve kapandığı durumlarda yeni abonelik başvurusu yapanlar, firma değişikliği yapanlar, arızalar hep daha fazla olur. Normalde mahalle başına 2 ekip düşüyorsa böyle bir durumda 3-4 ekip daha almıyorlar elbette işe çünkü bu yoğunluk azaldığında fazladan ekip olacak firmanın elinde.

Netspeed, TT, Turknet, Milleni, Superonline özelinde konuşmadan bence bu konuda şikayetçi olmamalıyız. Çünkü biraz duyar yapmaya müsaade ederseniz bizler evlerimizde oyun oynayıp dizi izleyeceğiz diye mahalle mahalle, ev ev gezen birileri sürekli bizim için koşturuyor. Bence biraz gecikme kabul edilebilir.

Haklı olduğunuz nokta ise şu, altyapı yetersizliği. Maalesef ki TT bu ülkeden aldığı paranın oranı kadar bu ülkeye para yatırmıyor.

İnşallah bağlantınızı bir an önce yaparlar...

İnşallah ama şu aralar yapmasınlar demek istiyorum çünkü Türknet şuan bana 3 iş günü içinde 35 mpbs bağlantıya geçirecekler güya. Konu açtım TT hakkında ama daha onay almadı bakalım başımıza neler gelicek..

İlk birkaç mesaj haricinde diğerlerini okumadım bunu baştan söylüyorum.
Bu tarz herkesin eve kapandığı durumlarda yeni abonelik başvurusu yapanlar, firma değişikliği yapanlar, arızalar hep daha fazla olur. Normalde mahalle başına 2 ekip düşüyorsa böyle bir durumda 3-4 ekip daha almıyorlar elbette işe çünkü bu yoğunluk azaldığında fazladan ekip olacak firmanın elinde.

NetSpeed, TT, TürkNet, milleni, Superonline özelinde konuşmadan bence bu konuda şikayetçi olmamalıyız. Çünkü biraz duyar yapmaya müsaade ederseniz bizler evlerimizde oyun oynayıp dizi izleyeceğiz diye mahalle mahalle, ev ev gezen birileri sürekli bizim için koşturuyor. Bence biraz gecikme kabul edilebilir.

Haklı olduğunuz nokta ise şu, altyapı yetersizliği. Maalesef ki TT bu ülkeden aldığı paranın oranı kadar bu ülkeye para yatırmıyor.

Benim şikayet ettiğim konu çok farklı.NetSpeed firmasını tam 15 gün bekledim. Bana 10 gün içinde dedikleri halde anlayışlı karşıladım. 5 gün daha bekledim. Ne kadar yoğun olursa olsun 15 gün içinde bana yarım saat ayıramıyorlarsa şikayet ederim. Ayrıca öncelikli olarak Online eğitim için kullanacağım, hocalarım canlı yayın ile ders anlatıyorlar. TT'u aradığımda ise hemen ertesi güne randevu veriyorlar. TT'u geçen dönemlerde kullanmıştım memnun olmadım ama başka seçeneğim kalmadı. Bile bile lades işte.

15 gün önce NetSpeed'e başvuru yaptım ama bu sürede gelen giden olmadı. Hergün arıyorum aynı şeyi söylüyorlar "bölgenizde yoğunluk var ve Ankastre'ye etiketli kablo bırakılacak'.Bana 10 gün içinde bağlantı sağlanır demişlerdi, hadi salgından dolayı uzamıştır dedim 15 gün bekledim sonunda dayanamadım aradım başvurumun iptal edilmesini istedim. Ardından Türk Telekom'u aradım başvuru yaptım. Yarın için randevu verdiler gelip yarın bağlantıyı yapacaklarmış aktif olması 24 saat içinde gerçekleşir dediler. Bölgemdeki yoğunluk acaba 15 dk içinde bitti mi? Ben salgın dolayısıyla birçok yeni aboneyi Türk Telekom'un kazanmak isteyerek, diğer iştirakçi firmaların işlerini aksatıp kendine gelmelerini amaçlıyor. Ben bu şekilde anladım bu işi sizler ne düşünüyorsunuz?
Yıllardır öyle, müşteri kazanmak için yapmadıkları şerefsizlik yok.

İnşallah ama şu aralar yapmasınlar demek istiyorum çünkü TürkNet şu an bana 3 iş günü içinde 35 Mbps bağlantıya geçirecekler güya. Konu açtım TT hakkında ama daha onay almadı bakalım başımıza neler gelecek.

3 Iş günü mü hahahaha. Güldürmesinler ya. Belki sizin farklı olur ama bana da öyle demişlerdi gelen giden olmuyor. Günün sonunda TT'a muhtaç olacaksınız gibi geliyor bana :)
Yıllardır öyle, müşteri kazanmak için yapmadıkları şerefsizlik yok.
Bende bıktım usandım da elden bişey gelmiyor.Param olsa süperbox alıp keyfime bakıcam da yok işte...

Yeni konular

Geri
Yukarı