Netspeed vs Millenicom - Kalite ve Valorant Ping Değerleri

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar 2 firma da bana 79 mbps hız vaat ediyor. Hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

Oyuncu olduğum için ping değerleri çok önemli, özellikle Valorant'ta. Bu 2 sağlayıcıyı İstanbul'da kullanan arkadaşlar Valorant ping değerlerini yazabilirler mi?

Arkadaşlar 2 firma da bana 79 Mbps hız vaat ediyor. Hangi sağlayıcıyı önerirsiniz?

Oyuncu olduğum için ping değerleri çok önemli, özellikle Valorant'ta. Bu 2 sağlayıcıyı İstanbul'da kullanan arkadaşlar Valorant ping değerlerini yazabilirler mi?

Kablonet'in falan fiber hattı yokmuymuş binanızda?

Birkaç gündür Valorant oynuyorum. Ping değerleri 14-19 aralığında. İstanbul'dayım ve Netspeed kullanıyorum.

NetSpeed bana 75 Mbps veriyordu fiber altyapım var ama TürkNet 100Mbps veriyordu. Bende TürkNet'e geçtim ve 95Mbps download 8 Mbps upload alıyorum. Valorant ping değerim 10.
Maalesef Türknet'in verdiği hız beni tatmin etmedi. Millenicom ya da Netspeed almak zorundayım.
Birkaç gündür Valorant oynuyorum. Ping değerleri 14-19 aralığında. İstanbul'dayım ve Netspeed kullanıyorum.
Hocam genel olarak firmadan memnun musunuz?

2 senedir kullanıyorum. Ben bir sıkıntı yaşamadım. Farklı bir başlıkta Ankara'da yaşayanların bir dönem ping sorunu yaşadığını görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı