Netspeed vs Millenicom

DarkMen

Centipat
Evet arkadaşlar, başlıkta da yazdığı üzere hangisi daha iyidir?

TurkNet kullandım, ping değerleri genel olarak iyiydi lakin GİGAFİBER altyapısı olmadığından gereksiz olduğunu düşündüm.
MilleniCom'a geçtim. Başka cihazda YouTube vb. açılınca bazen ping fırlıyor, onun dışında çok mahçup olmadım.
Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum ama sizin de düşünceleriniz çok önemli.

Peki ya sizce Netspeed mi MilleniCom'mu?

Netspeed'e abone olmadan önce Millenicom düşündüm ancak müşteri hizmetleri Netspeed'in daha iyi bence bu yüzden Netspeed tercih ettim.

Millenicom kullanıyorum, her şey neredeyse ayni TurkNet ile, altyapidan hiza kaadar. Netspeed'i bilemiyorum.
Ben de arada çok bir fark göremedim. Tabii altyapı da sorun.

Netspeed'e abone olmadan önce Millenicom düşündüm ancak müşteri hizmetleri Netspeed'in daha iyi bence bu yüzden Netspeed tercih ettim.
Peki hız değerleri nasıl hocam?
Ping var mı?

Ben de arada çok bir fark göremedim. Tabii altyapı da sorun.

Peki hız değerleri nasıl hocam?
Ping var mı?

Wi-Fi ile bağlanıyorum. Valorant 20 ping battlfield1 60 ping bağlandığım server Almanya'da olduğu için.
netspeed2.png

Evet arkadaşlar, başlıkta da yazdığı üzere hangisi daha iyidir?

TurkNet kullandım, ping değerleri genel olarak iyiydi lakin GigaFiber altyapısı olmadığından gereksiz olduğunu düşündüm.
Millenicom'a geçtim. Başka cihazda YouTube vb. açılınca bazen ping fırlıyor, onun dışında çok mahcup olmadım.
Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum ama sizin de düşünceleriniz çok önemli.

peki ya sizce Netspeed mi Millenicom'mu?

Netspeed ve Millenicom, Türkiye'nin en popüler fiber internet sağlayıcılarından ikisidir. Her iki şirket de Türk Telekom altyapısını kullanır ve benzer fiyatlara sahiptir.

genel olarak, Netspeed'in Millenicom'a göre daha iyi olduğu söylenebilir. Netspeed'in hızları daha tutarlı, ping değerleri daha düşük ve müşteri hizmetleri daha iyidir.

sizin için en iyi seçenek, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlıdır. eğer mümkün olan en iyi performansı arıyorsanız, Netspeed sizin için daha iyi bir seçim olabilir. Eğer uygun fiyat ve hızlı kurulum sizin için daha önemliyse, Millenicom sizin için daha iyi bir seçim olabilir.

sizin durumunuz için, Netspeed'e geçmeyi düşünmenizi öneririm. Netspeed'in hızları ve ping değerleri Millenicom'dan daha iyidir. Ayrıca, Netspeed'in müşteri hizmetleri Millenicom'dan daha iyi bir üne sahiptir.

Netspeed ve Millenicom, Türkiye'nin en popüler fiber internet sağlayıcılarından ikisidir. Her iki şirket de Türk Telekom altyapısını kullanır ve benzer fiyatlara sahiptir.

genel olarak, Netspeed'in Millenicom'a göre daha iyi olduğu söylenebilir. Netspeed'in hızları daha tutarlı, ping değerleri daha düşük ve müşteri hizmetleri daha iyidir.

sizin için en iyi seçenek, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlıdır. eğer mümkün olan en iyi performansı arıyorsanız, Netspeed sizin için daha iyi bir seçim olabilir. Eğer uygun fiyat ve hızlı kurulum sizin için daha önemliyse, Millenicom sizin için daha iyi bir seçim olabilir.

sizin durumunuz için, Netspeed'e geçmeyi düşünmenizi öneririm. Netspeed'in hızları ve ping değerleri Millenicom'dan daha iyidir. Ayrıca, Netspeed'in müşteri hizmetleri Millenicom'dan daha iyi bir üne sahiptir.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam, galiba öyle yapacağım. Netspeed tarife önerebilir misiniz?

Ultimate fiber hocam 100 download 10 upload. Eğer abone olacaksanız benim kodumu verebilirm hocam.
Evet, abone olmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı