NetSpeed vs Superonline

Adresinizde Alabileceğiniz Maksimum HıZ82 MBPSPort DurumuPort Var. Fiber destekliyor galiba kardeşim.
Santral/Saha dolabı arası mesafeye 0 metre yazıyorsa fiberdir, farklı bir değer yazıyorsa VDSL'dir. VDSL2 altyapınız var muhtemelen benimki gibi.
TurkNet 75 Mbps paketini kullanıyorum. Şu ana kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım.

Santral/Saha dolabı arası mesafeye 0 metre yazıyorsa fiberdir, farklı bir değer yazıyorsa VDSL'dir. VDSL2 altyapınız var muhtemelen benimki gibi.
TurkNet 75 Mbps paketini kullanıyorum. Şu ana kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım.
Santral ile arasındaki mesafe 72 metre diyor .

Santral ile arasındaki mesafe 72 metre diyor .
VDSL2 altyapınız var dediğim gibi. VDSL2 altyapıda SOL önermiyorum.
TurkNet deneyebilirsiniz, zaten taahhütsüz olduğundan dolayı bir sıkıntı yaşama durumunda cayma bedeli ödemeden direkt internet hizmetinizi iptal edebilirsiniz.
JNO40VN13DMK Bu kodu TurkNet'e abone olurken kullanırsanız ikimizde 1 ay bedava internet kazanırız.

VDSL2 altyapınız var dediğim gibi. VDSL2 altyapıda SOL önermiyorum.
TürkNet deneyebilirsiniz, zaten taahhütsüz olduğundan dolayı bir sıkıntı yaşama durumunda cayma bedeli ödemeden direkt internet hizmetinizi iptal edebilirsiniz.
JNO40VN13DMK Bu kodu TürkNet'e abone olurken kullanırsanız ikimizde 1 ay bedava internet kazanırız.

Müşteri hizmetleri yok, desteğe form oluşturuyorsun geri dönüş alamıyor kullanıcılar bir sürü sorunu var :(

3 aydır hizmet alamiyorum. En son TurkNet teknisyeni geldi burası adam olmaz TT bağlatın en iyisi dedi. Kendi çalışanı bunu dedi, gerisini siz düşünün.

Altyapınız iyiyse VDSL kullanabiliyorsanız kesinlikle Netspeed derim. Superonline'nin paketleri hem pahalı hem de gece saatlerinde kopmalar çok oluyor. Ayrıca abone olurken ne kadar kolaylık sağlıyorlar ise çıkarken de o kadar zorluk çıkartıyorlar. Sıkıntılı bir firma olduğunu geç öğrendim.

Bizzat 3 hafta önce Superonline'den Netspeed'e geçtim açtığım konuyu buradan inceleyebilirsin.

Altyapınız iyiyse VDSL kullanabiliyorsanız kesinlikle NetSpeed derim. Superonline'nin paketleri hem pahalı hem de gece saatlerinde kopmalar çok oluyor. Ayrıca abone olurken ne kadar kolaylık sağlıyorlar ise çıkarken de o kadar zorluk çıkartıyorlar. Sıkıntılı bir firma olduğunu geç öğrendim.

Bizzat 3 hafta önce Superonline'den NetSpeed'e geçtim açtığım konuyu buradan inceleyebilirsin.

NetSpeed'den memnun musun kardeşim?

Geri
Yukarı