Netspeed vs. TurkNet

NetSpeed kullanıyorum. Ping ve fiyatından memnunum. Büyük bir zam gelmediği sürece değiştirmem.

Dosya Ekleri

• 5C406A51-BA16-4843-8440-6DE7902BCF46.jpeg
    5C406A51-BA16-4843-8440-6DE7902BCF46.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 31
İnternetim bağlandı, 35/6 aldım eksi intetnetim türknette aynı idi. Şimdi bir iki yönünden bahsedeceğim.
yalova çiftlikköyden bağlanıyorum karşılaşmayı ona göre değerlendirin.

1) iki internette stabildi daha herhangi bir dalgalanma görmedim. Sadece netspeed'te balıkesirde speedtest yapınca 5mbps download gibi garip bir sonuç veriyor onun dışında genel olarak 32.5/5.7 gibi bir sonuç var.

2) LoL de pingim 30 sabit ne 1 yukarı ne aşşağı iniyor(türknette 20 idi). Rainbow six te 50 60 arası değişiyor ( türknette aynı )

3) 35/6 netspeed te 86tl şu anda zamsız olarak, hazirana doğru yapıcaklarmış. Türknet zamlı halde 139tl.

4) netspeedin sesli müşteri hizmetleri var telefonla arayıp ulaşabiliyorsunuz daha hiç aramadım ama bağlatmak için aradığımda istediğim bilgileri net olarak verebildiler ( ping değerleri vs). Türknette uygulamadan destek açmanız lazım, sorunu doğru açarsanız direkt çözülebiliyor bazen sorun yaratabiliyor ama ve kendileri gerekli görmedikçe aramıyorlar.

5) netspeed kuruluma 3 yada 4 günde geldiler tam hatırlamıyorum. Türknet yaklaşık 1.5 hafta da gelmişti.

Şu anlık bu kadar diyebileceklerim umarım bu konuyu görüp bazı arkadaşlar fikir edinebilirler,iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı