NetSpeed’de kronik packet loss sorunu mu var?

Valorant İstanbul sunucusunda kaç ping gösteriyor hiç denediniz mi hocam? IP adresini bilmiyorum.
Volarant ip si bende bilmiyorum. Cloudflare ping testi yaptığımda 10-12 MS arası çıkıyor. Lol TR sunucusuna baktığımda 12-14 MS arası çıkıyor hocam dilerseniz oyunu indirip test yapabilirim. Bu arada Netspeed'e geçmeyi düşünürseniz 7C72JM referans koduyla abone olursanız 12 ay boyunca aylık 5 TL indirim kazanabiliriz. Kafanıza takılan sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım söylemeniz yeterli :)

Çok teşekkürler hocam çok uğraştırdım sizi kusura bakmayın. Referans numaranızı kaydettim :) Abone olurken kullanacağım.
Ayrıca ping değerleri çok iyi binanız ya da altyapınız yeni mi acaba?
Ben de size teşekkür ederim. Binamız en az 30-40 yıllık 😅 altyapı da yeni değildir herhalde ama tam olarak bilmiyorum

Volarant ip si bende bilmiyorum. Cloudflare ping testi yaptığımda 10-12 MS arası çıkıyor. Lol TR sunucusuna baktığımda 12-14 MS arası çıkıyor hocam dilerseniz oyunu indirip test yapabilirim. Bu arada Netspeed'e geçmeyi düşünürseniz 7C72JM referans koduyla abone olursanız 12 ay boyunca aylık 5 TL indirim kazanabiliriz. Kafanıza takılan sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım söylemeniz yeterli :)
Yok hocam sağolun benim için oyunu indirmenize gerek yok. Cevaplarınız yeterli. İyi forumlar.

Valorant IP'si bende bilmiyorum. Cloudflare ping testi yaptığımda 10-12 ms arası çıkıyor. LoL TR sunucusuna baktığımda 12-14 ms arası çıkıyor hocam dilerseniz oyunu indirip test yapabilirim. Bu arada NetSpeed'e geçmeyi düşünürseniz 7C72jm referans koduyla abone olursanız 12 ay boyunca aylık 5 TL indirim kazanabiliriz. Kafanıza takılan sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım söylemeniz yeterli :)

Hocam sizin kod ile başvurdum. NetSpeed müşteri hizmetleri, referansınız faturasını geç ödüyor o yüzden 5 lira indirimden faydalanamıyorusunuz dedi. Otomatik ödemelerde son gün ödeme yapıldıgığı için geç ödeniyor olarak algılıyormus sistem. Varsa otomatik ödemeniz kaldırın lütfen, ikimizde faydalanmıyoruz indirimden.

Hocam sizin kod ile başvurdum. NetSpeed müşteri hizmetleri, referansınız faturasını geç ödüyor o yüzden 5 lira indirimden faydalanamıyorusunuz dedi. Otomatik ödemelerde son gün ödeme yapıldıgığı için geç ödeniyor olarak algılıyormus sistem. Varsa otomatik ödemeniz kaldırın lütfen, ikimizde faydalanmıyoruz indirimden.
Verdiğiniz bilgi için teşekkürler hocam hemen halledicem. Benim tüm faturalarım otomatik te o da dediğiniz gibi son gün yapıyor ondan dolayı bu sorun oluşmuş. Çok sağolun tekrardan.

Hocam siz düzenli ödeyecekseniz davet kodunuzu yazar mısınız? İleriki zamanlarda geçmeyi düşünüyorum tek hakkımı düzenli ödeyen biriyle kullanmak isterim.

Otomatik ödeme vermiyorum ben garanti olması içim zamanı geldiğinde ödüyorum. NetSpeed'den mennunum, yeni geçiş yaptım çıkmayı düşünmüyorum. Kullanabilirsiniz referans kodumu VR1I3A.
Hocam h. İci otomatikten kaldırıp size haber verecegim. Aksaklık için kusura bakmayın.

Estagfurullah hocam ne kusuru, birazda bankaların işgüzarlığı geç bildirdikleri için oluyormuş bu problem.

Geri
Yukarı