NetSpeed'de ping oluyor

Blocoda

Centipat
Daha fazla  
NetSpeed'e geçeli 1 hafta falan olacak. Normalde pek Online oyun oynayan biri değilim. Fakat az önce LoL'de bir maç gireyim dedim. Pingim sabit 60-65 arasıydı. Bu neden oluyor acaba? Kablolu bağlanıyorum.

NetSpeed'e geçeli 1 hafta falan olacak. Normalde pek Online oyun oynayan biri değilim. Fakat az önce LoL'de bir maç gireyim dedim. Pingim sabit 60-65 arasıydı. Bu neden oluyor acaba?

Bende de o sorun var senin de yüksek ihtimal paket kaybın var NetSpeed'e ticket attım bakalım ne diyecekler.

NetSpeed tarafından iletilen mesajı deyim bircok sunucularda IP kaynaklı sorun yaşıyorlarmış arkadaşım NetSpeed kullanuyor oradan biliyorum özellikle Riot sunucularında varmış sonra CS:GO GTA 5 FiveM gibi gidiyor ama en cok ping Riot sunucusunda gorursun çözümü cok zor 2 firimanın anlaşması lazım bu durumda anlaşamasa NetSpeed müşteri kaybedecek pingden dolayı arkadaşım GIBIRNet geçecek 500Mbps 20 upload pakete ticket açtı arakdaşım art arda aradıda ama maalesef denilen cevap klasik.
Arkadaşım Comnet Riot sunucularında 6 ping alıyor diğer arkadalım GIBIRNet kullanıyor 8 ping alıyor ben Millenicom kullanıyorum 12 ping alıyorum.

NetSpeed tarafından iletilen mesajı deyim bircok sunucularda IP kaynaklı sorun yaşıyorlarmış arkadaşım NetSpeed kullanuyor oradan biliyorum özellikle Riot sunucularında varmış sonra CS:GO GTA 5 FiveM gibi gidiyor ama en cok ping Riot sunucusunda gorursun çözümü cok zor 2 firimanın anlaşması lazım bu durumda anlaşamasa NetSpeed müşteri kaybedecek pingden dolayı arkadaşım GIBIRNet geçecek 500Mbps 20 upload pakete ticket açtı arakdaşım art arda aradıda ama maalesef denilen cevap klasik.
Arkadaşım Comnet Riot sunucularında 6 ping alıyor diğer arkadalım GIBIRNet kullanıyor 8 ping alıyor ben Millenicom kullanıyorum 12 ping alıyorum.
CS DE 30 40ms alıyorum lol de 60ms netspeed kullanıyorum

NetSpeed'e geçeli 1 hafta falan olacak. Normalde pek Online oyun oynayan biri değilim. Fakat az önce LoL'de bir maç gireyim dedim. Pingim sabit 60-65 arasıydı. Bu neden oluyor acaba? Kablolu bağlanıyorum.
Zaten normali o. Türkiye'de yaşıyorsun. Alman serverına 10 ping ile bağlanacak hali yok.

Gereksiz kötüleme gördüm sanki. Çünkü zamanında bende superonline ile birlikte bile 2-3 hafta aynı sorunu yaşadım tüm süperonlinelılar olarak. Ama sorun sonra düzeldi belki NetSpeedte düzeltecektir yakın zamanda. Bence düzeltir yoksa dediğiniz gibi müşterisi kalmayabilir.

Ama bugün NetSpeed'e geçecektim. Şuan kafam karıştı :D Gıbırnet, Türknet, NetSPeed hangisini kullansam acaba..

Zaten normali o. Türkiye'de yaşıyorsun. Alman serverına 10 ping ile bağlanacak hali yok.

Ben Türkiye sunucusunda oynuyorum Comnet veri merkezinde sunucu arkadaşıma ait.
Ama bugün NetSpeed'e geçecektim. Şu an kafam karıştı :D GIBIRNet, TurkNet, NetSpeed hangisini kullansam acaba.

Fiber varsa GIBIRNet VDSL varsa Comnet.
Gereksiz kötüleme gördüm sanki. Çünkü zamanında bende Superonline ile birlikte bile 2-3 hafta aynı sorunu yaşadım tüm süperonlinelılar olarak. Ama sorun sonra düzeldi belki NetSpeed'te düzeltecektir yakın zamanda. Bence düzeltir yoksa dediğiniz gibi müşterisi kalmayabilir.

Benim de Millenicom ve Türk Telekom altyapısında fakat Superonline cıkışlarını kullanıyor sorun gormedim ben ne zaman oldu sizin sorun?

Geri
Yukarı