Netspeed'den Comnet'e geçilir mi?

• Konuyu başlatan Nusun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 288

Nusun

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Netspeed kullanıyorum 2 hafta öncesine kadar memnundum, sonra modeme reset attım geri kurdum. İnternetim çok dalgalanmaya başladı 130 Ping'in altına inmiyor. 100Mbps'lik paket aldım altyapı desteklemiyor diye 56Mbps gönderiyorlar onunda aksamları 1 Mbps bile gelmiyor. Öğlen ise 25Mbps Max biraz araştırıp ucuz ve hızlı ne var diye baktığımda Comnet'i gördüm ön ödemeli falan diğer ISS'lerden farklı geçilir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Netspeed kullanıyorum 2 hafta öncesine kadar memnundum, sonra modeme reset attım geri kurdum. İnternetim çok dalgalanmaya başladı 130 Ping'in altına inmiyor. 100Mbps'lik paket aldım altyapı desteklemiyor diye 56Mbps gönderiyorlar onunda aksamları 1 Mbps bile gelmiyor. Öğlen ise 25Mbps Max biraz araştırıp ucuz ve hızlı ne var diye baktığımda Comnet'i gördüm ön ödemeli falan diğer ISS'lerden farklı geçilir mi sizce?
Ben 3 yıl gıbırnet kullandım. 2 yıldır iptv kullanıyorum. Son 1 yıldır iptv 'de sorun olmaya başladı. Sorunun ilk başlarda iptvden kaynaklandığını düşündüm ama mobil veriden bağlandığımda bir problem olmuyordu. Daha sonra gıbırnete yazıyorum sürekli otomatik cevaplar bizim sunucularımızı tanımlamaları lazım vs gibi cevap yazıp durdular. İptv sahipleri böyle birşey yapamayacaklarını ilettiler. Gıbırnetin böyle bi cevap vermesi yada sorun olması garip çünkü 1 yıl sorunsuz kullandım iptvyi gıbırnet ile birlikte.

Tvboxdaki uygulamaların çoğunda sorunlar olmaya başlamıştı 5-6 ay önce smarttube kullanıyordum ve bağlanmıyordu. Mobil verinden girdiğimde ise sorun çözülüyor hepsine anında giriyordu.

Comnet sunucuları Türkiye de diye biliyorum. 4 aydır comnet kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım gıbırnetteki sorun ara bağlantı sunucularının çoğu Amerika veya başka ülkelerde olduğu içinmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı