Comnet'e geçilir mi?

ReProof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malta
TurkNet'in son zammından sonra geçiş sağladım taşıma işlemi 48 saatten az sürdü genel olarak ilgi alakaları son derece iyiydi referans koduyla geçiş sağladım 1 ay ücretsiz kazandım ve 1 aylık da peşin ödedim toplam 60 gün internet kullanacağım. Zaten daha uygun fiyatlı kaliteli firma kalmadı bu bütçelerde. Ben 100Mbps fiber kullanıyorum şu an için fiyat performans 269TL.

comnettttt.png

Fiyat olarak iyi fakat müşteri hizmetleri hakkında olumsuz olaylar yaşayanlar var. Ben de dahil olmak üzere. Umarım ilerleyen dönemlerde sıkıntı yaşamazsınız.

Hayırlı olsun, benim de 1 senelik peşin ödediğim TurkNet aboneliğim var, bittiğinde alternatif olarak düşündüğüm seçeneklerden birisi Comnet, fiyatları uygun, firma da kolpa bir firma gibi de durmuyor.

Fiyat olarak iyi fakat müşteri hizmetleri hakkında olumsuz olaylar yaşayanlar var. Ben de dahil olmak üzere. Umarım ilerleyen dönemlerde sıkıntı yaşamazsınız.

Hemen hemen her firma ile sorun yaşayanlar mutlaka var olmaya da devam edecektir.

Hayırlı olsun, benim de 1 senelik peşin ödediğim TurkNet aboneliğim var, bittiğinde alternatif olarak düşündüğüm seçeneklerden birisi Comnet, fiyatları uygun, firma da kolpa bir firma gibi de durmuyor.

Teşekkür ederim ilerleryen dönemler de olumlu olumsuz geri dönüş yaparım.

Merhaba ben TurkNet'ten Netspeed'e 2 Aralıkta geçmiştm Comnet'e geçmeyi düşünüyorum ama BTK gereği 3 ay beklemek zorundasınız şimdi aralık ayınıda sayarsam 3 ay geçmiş oluyor Comnet'e geçebiliyorum aralık ayınıda sayıyor muyduk yoksa Mart'ın ikisini beklememmi gerek yardımcı olur musunuz?

Merhaba, bahsettiğiniz 2 aralıktan bugüne yani 22 şubat tarihine kadar 82 gün geçmiş. 8 gün sonra 90 günlük süreyi doldurmuş olacaksınız. Geçişiniz için bir sorun kalmayacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı