Netspeed'e geçmek için en hızlı yöntem nedir?

Jukac

Hectopat
Arkadaşlar gelecek ayın 18'inde sözleşmem bitiyor. Netspeed'e geçmek için en hızlı yol, şu anki aboneliğimi iptal edip başvurmak mı olur? Yoksa direkt başvurmak mı? Onlar otomatik olarak iptal ederler mi?

Arkadaşlar gelecek ayın 18'inde sözleşmem bitiyor. NetSpeed'e geçmek için en hızlı yol, şu anki aboneliğimi iptal edip başvurmak mı olur? Yoksa direkt başvurmak mı? Onlar otomatik olarak iptal ederler mi?

Ben şahsen işimi sağlama alıp e-Devlet üzerinden iptal edip NetSpeed'e geçiş yapardım. Bazı operatörler de söyle bir durum yaşamıştım, kullandığım operatörü iptal etmeyi onların yapmasını istedim ama beni 2 ay oyladılar ve aylık faturayı da kestiler.

Otomatik iptal olmaz , kampanyasız fiyatıyla kullanmaya başlarsınız.14'ünde başvurunuzu yapın. Kargo ile imzalamanız gereken bir belge yollayacaksınız. İşleme girmesi 2-3 günü buluyor. En hızlı böyle olur. Dilerseniz başvuru yapmadan önce referans numaramı vereyim. 5 lira indirimli 12 ay boyunca.

Otomatik iptal olmaz , kampanyasız fiyatıyla kullanmaya başlarsınız.14'ünde başvurunuzu yapın. Kargo ile imzalamanız gereken bir belge yollayacaksınız. İşleme girmesi 2-3 günü buluyor. En hızlı böyle olur. Dilerseniz başvuru yapmadan önce referans numaramı vereyim. 5 lira indirimli 12 ay boyunca.
Tabii ki. Referans numarasını nereye yazacağım?

Peki 14'ünde Netspeed'e başvuru yaptıktan sonra eski sağlayıcımı aramam gerekir mi?

Peki 14'ünde NetSpeed'e başvuru yaptıktan sonra eski sağlayıcımı aramam gerekir mi?

Biz direkt NetSpeed'i aradık TT'yi aramadan geçtik direkt. Sorun yaşamadım. Bu arada arkadaşını davet et kampanyası var hocam. Ben 2 güne kalmaz geçiyorum size kodumu gönderirim isterseniz. Başvuru anında kullandığınızda 12 ay boyunca siz 5 ben 5 TL indirim alıyoruz. İlgilenirseniz ben koda ulaştığımda buraya atabilirim.

Peki 14'ünde Netspeed'e başvuru yaptıktan sonra eski sağlayıcımı aramam gerekir mi?
Referans numarasını müşteri hizmetlerine başvuru yaparken söyleyeceksiniz. Direkt olarak onlar halledecek. Sadece kargolama işleminiz olacak. Başvurmak için kampanya kodum OD3H6F .

Geri
Yukarı