NetSpeed'ten TurkNet'e geçilir mi?

Memnun olurum. NetSpeed'in herhangi bir avantajı kalmadı benim için. İlk aldığım tarife 50Mbps'di.
76 TL ödüyordum, şimdi ise zorunlu tarife değişiliği, modem kira ücreti falan derken 103TL ödüyorum ve hiçbir şekilde rekabetçi oyun oynayamıyorum sürekli bir şekilde ping ve loss sorunu yaşıyorum.

EFL46WY29BNM abonelik başlatırken söylemeniz yeterli olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun. İlk ay aktivasyon tamamlandıktan sonra 85.63 TL ödeyeceksiniz. Öde kullan mantığı var. 2. ay kodum üzerinden abonelik başlatırsanız ücretsiz kullanacaksınız.

Turk telekom, biraz p

Memnun olurum. Netspeed'in herhangi bir avantajı kalmadı benim için. ilk aldığım tarife 50mgbs'di
76 tl ödüyordum, şimdi ise zorunlu tarife değişiliği, modem kira ücreti filan derken 103tl ödüyorum ve hiçbir şekilde rekabetçi oyun oynayamıyorum sürekli bir şekilde ping ve loss sorunu yaşıyorum.

Bende biraz ona güveniyorum açıkcası fiber altyapı mevcut olduğu için çok sorun yaşamayacağımı umuyorum. Netspeed bu güvenimi biraz kırdı ama, 15 yıl önce kullandığım ttnet de bile ping sorunu yaşamıyordum.
Hangi ildesiniz?

Teşekkür ederim.

İstanbul sancaktepe. 75 kullanmamın nedeni firmada 75 üstü bir hız yok. Yani bildiğim kadarıyla yok, ayrıca arayıp hız arttırma gibi bir durum var mı bilgim yok.
TurkNet sizin için uygundur pişman olmazsınız. Taahhüt yok bir ay kullanıp deneyebilirsiniz. Ek olarak DSL aboneliğinde modem verilmemekte fakat fiber abonelikde Telekom tarafından modem verilmekte. Daha doğru bilgiyi arayıp öğrenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı