New 3DS XL'i nereden satın alabilirim?

Ben 4 ay önce 3DS almıştım. O zamanlar 3DS de 3DS XL da (New) bolca 2.el sitelerinde vardı. Letgo, sahibinden vb. yerlere baktınız mı? Eğer 2DS XL sizin için farketmezse amazon.de de uygun bir fiyata sıfırı mevcut.

Ben 4 ay önce 3DS almıştım. O zamanlar 3DS de 3DS XL da (New) bolca 2.el sitelerinde vardı. Letgo, sahibinden vb. yerlere baktınız mı? Eğer 2DS XL sizin için farketmezse amazon.de de uygun bir fiyata sıfırı mevcut.
Teşekkür ederim. Sanırım Amazon'dan alacağım ama daha önce yurtdışından online alışveriş yapmadığım için biraz araştırmam gerek. Gümrük vergileri, iade, güvenilirlik vs. hakkında bilgim yok. Siz daha önce alışveriş yaptıysanız Amazon'dan bana yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederim. Sanırım Amazon'dan alacağım ama daha önce yurtdışından Online alışveriş yapmadığım için biraz araştırmam gerek. Gümrük vergileri, iade, güvenilirlik vs. hakkında bilgim yok. Siz daha önce alışveriş yaptıysanız Amazon'dan bana yardımcı olabilir misiniz?

3DSnin üretimi durdu. Amazon Amerika'da bir ara satıyordu ama 1500₺'ye falan geliyor üstüne biraz daha katıp Switch Lite almanı öneririm hem garanti sorunu olmaz.

Teşekkür ederim. Sanırım Amazon'dan alacağım ama daha önce yurtdışından online alışveriş yapmadığım için biraz araştırmam gerek. Gümrük vergileri, iade, güvenilirlik vs. hakkında bilgim yok. Siz daha önce alışveriş yaptıysanız Amazon'dan bana yardımcı olabilir misiniz?
Amazon herhangi bir e ticaret sitesinden daha güvenilirdir emin olabilirsin. Senden alacağı paraya ayağına kadar getirilirken harcanan her şey dahil. Yani ekstra ücret çıkma ihtimali yok. Siparişini ver ve arkana yaslan.

Geri
Yukarı