New balance ayakkabı numara seçimi nasıl yapılır?

Shinya Kogami

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
Netten sipariş vereceğim ve numara konusuna kararsız kaldım. Puma 44.5 Nike 44-45.5 Adidas 45.5 genelde giydiğim numaralar. Bazıları New balance dar kalıp 1 numara büyük alın gibi yorumlarda bulunmuşlar. Çok çok zor hatırladığım, sanki hayal gibi 1 kez New balance sipariş vermiştim ve numarası olmamıştı diye hatırlıyorum. Emin olamadım. Bu konuda fikir belirtebilecek arkadaşların yorumunu bekliyorum.

Ayakkabı modeli: New balance 109.

New Balance ayakkabılar genellikle dar kalıplıdır, bu nedenle genellikle bir numara büyük alınması önerilir. Eğer Puma 44.5, Nike 44-45.5 ve Adidas 45.5 numaralarını giyiyorsanız, New Balance 109 için 45 veya 45.5 numara tercih etmek iyi bir seçenek olabilir. Eğer daha önce New Balance sipariş verdiyseniz ve numarası olmamışsa, bir numara büyük seçmek doğru bir karar olabilir.

New balance ayakkabılar genellikle dar kalıplıdır, bu nedenle genellikle bir numara büyük alınması önerilir. Eğer puma 44.5, Nike 44-45.5 ve Adidas 45.5 numaralarını giyiyorsanız, New balance 109 için 45 veya 45.5 numara tercih etmek iyi bir seçenek olabilir. Eğer daha önce New balance sipariş verdiyseniz ve numarası olmamışsa, bir numara büyük seçmek doğru bir karar olabilir.

Merhaba bugün geldi ayakkabı. 45 numara tam oldu. Öneri için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı