New balance Türkiye üretim kalitesiz mi?

Aynı problem Puma'da da var. Ayakkabı kundura gibi. Amazon'dan almıştım, iade alacaklarını açıkça belirttikleri için her zaman ayakkabı aldığım yere gösterdim, orijinal olduğunu doğruladı. Fakat yerli üretimlerin kalite bakımından eksiklikleri olduğunu; bu yüzden de ithal ürün satmaya gayret ettiklerini söyledi.
İthal ürünlerde fiyat 2-3 katına çıkabiliyor ama ayak konforu da çok önemli bir konu. Bütün vücudun ağırlığını taşıdığı için dikkat etmekte fayda var.

Aynı problem Puma'da da var. Ayakkabı kundura gibi. Amazon'dan almıştım, iade alacaklarını açıkça belirttikleri için her zaman ayakkabı aldığım yere gösterdim, orijinal olduğunu doğruladı. Fakat yerli üretimlerin kalite bakımından eksiklikleri olduğunu; bu yüzden de ithal ürün satmaya gayret ettiklerini söyledi.
İthal ürünlerde fiyat 2-3 katına çıkabiliyor ama ayak konforu da çok önemli bir konu. Bütün vücudun ağırlığını taşıdığı için dikkat etmekte fayda var.

Aradığım cevap hocam, bende araştırırken bu kanıya varmıştım size birinci ağızdan söylemiş olmaları doğru düşündüğümü gösteriyor sanıyorum. Flo ile iletişime geçip ürünün ithal olup olmadığını sorsam belki de ithal deyip geçecekler, mağazaya gidip ürün kodunu sorgulamak istesem ithal olup olmadığını nasıl öğrenirim, bir uygulama vesaire var mıdır?

Şöyle bir şey buldum.

Screenshot_8.png

Yeni konular

Geri
Yukarı