New World PvP nasıldır?

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selamlar. New world aldım şu an boş olduğum için.

Oyun sizce PvP'si için oynanır mı? Bir KO PvP'si var mı? Şu ana kadar MMO geçmişim olmadı. İade etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanır mı, oynanmaz mı konusunda henüz erken. Çünkü 2000 kişilik sunucuda kimse adam akıllı deneyimleyemiyor. Hani girebilsek birkaç şey söyleyebileceğiz de giremiyoruz işte. İlerleyen zamanda elbet sunucu kapasitesini artıracaklardır ama ne zaman belli değil.

Ekleme: Elbette Youtube'da bir çok oynanış videoları var ama biz deneyimlemek istiyoruz işte. :)

Oynanır mı, oynanmaz mı konusunda henüz erken. Çünkü 2000 kişilik sunucuda kimse adam akıllı deneyimleyemiyor. Hani girebilsek birkaç şey söyleyebileceğiz de giremiyoruz işte. İlerleyen zamanda elbet sunucu kapasitesini artıracaklardır ama ne zaman belli değil.

Ekleme: Elbette Youtube'da bir çok oynanış videoları var ama biz deneyimlemek istiyoruz işte. :)
Hocam gördüm de klasik duel şeklinde geçiyor.Yani KO gibi PKsi olan MMO yok sanırım.Hepsi PvE üstüne kurulu.Demek ki bu oyunlar böyle oluyor.

Gereksiz hype yapılan oyun 3 4 ay sonra etkisi ve oyuncu azalır, Valheim gibi düşünün herkes oynuyor reklamlar basılıyor ama sonrası yok. Lost Ark gelecek Amazon'un oyunu aynısı olacak ama onun devamlılığı olacaktır.

Gereksiz hype yapılan oyun 3 4 ay sonra etkisi ve oyuncu azalır, Valheim gibi düşünün herkes oynuyor reklamlar basılıyor ama sonrası yok. Lost Ark gelecek Amazon'un oyunu aynısı olacak ama onun devamlılığı olacaktır.
Lost Ark daha çok Hack N Slash tarzı bir oyun değil mi?

Lost Ark daha çok Hack N Slash tarzı bir oyun değil mi?
Hayır, alakası yok Diablo 3 tarzı gibi P2W asla değil 6 - 7 senedir Kore ve Rus serverleri aktif, VPN ile oynuyoruz oyunu. Sonunda EU serverleri geliyor onu bekliyorum ön siparişlerini verdik. 😁 insanlar oyuna aç New world klasik MMORPG Lost Ark başka bir tat ve soluk.

Hayır, alakası yok Diablo 3 tarzı gibi P2W asla değil 6 - 7 senedir Kore ve Rus serverleri aktif, VPN ile oynuyoruz oyunu. Sonunda EU serverleri geliyor onu bekliyorum ön siparişlerini verdik. 😁 insanlar oyuna aç New world klasik MMORPG Lost Ark başka bir tat ve soluk.
PvPsi olacak mı?

PvP sistemi çok güzel ve eğlenceli PvP için oynayan çok var oyun sürekli aktif boş durmazsın.
Bro New World ve Lost Arki üst üste niye çıkarıyorlar onu anlamadım.Madem aynı türde hem de aynı zamanda çıkarmasınlar o zaman.MMO geçmişim hiç yok şu an koşup koşuğ duruyorum ormanda :D

Geri
Yukarı