New World'de gamepad desteği ve abonelik var mı?

Magnezyum

Picopat
Daha fazla  
GTA Online'da bir apartman ve 2 araba aldım fakat tüm oyunu almışım gibi sıkıldım. MMO severim ve New World alacağım fakat gamepad desteği yoksa benim için sorun olacak Valorant bıraktığımdan beri klavye ile oyun oynamadım :) Oyunda gamepad sistemi var mı? Bir de WoW gibi aylık abonelik sistemi var mı? Yok diye duydum. Yoksa ilerleyen süreçte gelir mi?

New World, kontrolcüler için resmi olarak desteklemiyor ancak oyun geliştiricilerine göre, ilerleyen zamanda oyuncular kendi kontrolcüsünü düzenlerini oluşturabilecekler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aylık abonelik gibi bir sistem yok, ilk etapdaki ücretle aldığınız gibi süresiz oynayabiliyorsunuz.

New World, kontrolcüler için resmi olarak desteklemiyor ancak oyun geliştiricilerine göre, ilerleyen zamanda oyuncular kendi kontrolcüsünü düzenlerini oluşturabilecekler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım kısa sürede gelir hocam xpadder falan kullanmak istemiyorum :)
Hocam gezinirken New World için X360ce emülatörünü gördüm burada varsa gamepad desteğide yok mudur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı