New World'e tekrar başlamak

trayawtr

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi formlar,

İlk çıktığında New World oynamaya başlamıştım ve fena değildi bir yere kadar oynadık oyun açıkları hataları yüzünden bıraktık. Oyuna tekrar başlayıp 28 levele kadar kastım ve yine oyunu bıraktım. Arkadaşlarımla beraber bir ekip olarak oynama kararı aldık oyunu, "Rise of the Angry Earth" DLC sinide satın alıp oyunu kurdum. 28 level olan çarım duruyordu ve bana sunucu seçtirtti, itemlerim vs. duruyordu. Oyunu hep bırak başla yaptığım için tam olarak oyunu da öğrenemedim, öneriniz nedir bu çarda oynamamın artıları, eksileri nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
THE VOITANS: New World'de Türkiye'nin Gururu
Uzun bir emek ve sabır sürecinden sonra, THE VOITANS olarak New World'de varlık gösteriyoruz. Oyunun içinde Amerikan, Fransız, İspanyol, Polonyalı, Endonezyalı gibi birçok farklı milletin bulunması, Türkler olarak sayısal olarak az olmamıza rağmen savaşlara katılıp zafer arayışında olmamıza engel değil. Bunun için çabalıyor ve elimizden geleni yapıyoruz.
Biz, Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden en büyük loncayız. Ancak sadece temsil etmek bize yetmiyor. Gücümüzü artıracak ve bu gücü birlikte taşıyacak dostlara, kardeşlere ihtiyacımız var. Bu yazının tek amacı yalnızca yardım talep etmek değil, aynı zamanda ülkemizi dış güçlere karşı etkili bir şekilde göstermenin bir daveti.
Egomuzun, savaş ve kaos dolu bir oyun içinde hızla yükselmesi ve başarı elde etmemiz için düzgün bir ortamın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Herkesin dozunu bildiği, empati kurabildiği ve saygı gösterebildiği bir ortamda bir arada olmak istiyoruz. Bu harika ortam, birlikte yola çıktığımız tüm arkadaşlarımızla gurur duymamıza neden olmasını istiyoruz.
Bu savaşta yanımızda yer almak ve bu güçlü çatı altında birlikte yükselmek istiyorsanız, bize katılın. Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek için güç birliği yapalım.
Discord: 6monthpeek

Geri
Yukarı