Çözüldü newegg.com Legion 5 olayı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam neden bu kadar ucuz olmasını değil, bizim ülkemizde neden bu kadar kar payı ve vergi var onu sorgulamak gerekiyor.
Linç yemek istemiyorum ama vergi aynı newegg'deki ürünlerle. Kâr payı çok yüksek ülkemizde.

Ayrı bir konu açmak istemedim hocam bu bilgisayar hakkındaki düşünceniz nedir?

Msi Gf65 Thin

Ben de bunu almak üzereydim sonra başka fırsat buldum. Hocam alacaksan alır almaz 8 GB RAM ekle ve undervolt uygula. Kasa ince ve işlemci 90 derecelerde geziyor haberin olsun. Her türlü alınır. Ama undervolt şart.

Ben de bunu almak üzereydim sonra başka fırsat buldum. Hocam alacaksan alır almaz 8 GB RAM ekle ve undervolt uygula. Kasa ince ve işlemci 90 derecelerde geziyor haberin olsun. Her türlü alınır. Ama undervolt şart.

Hocam bilgi için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi alır almaz ram ekleyeceğim. Uygulamayı bilmiyorum fakat elbet araştırırım. Bende gün içinde bunu almak istiyorum. Siz hangi alternatifi değerlendirdiniz hocam ve hâlâ mevcut mu stok durumu?

Hocam bilgi için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi alır almaz RAM ekleyeceğim. Uygulamayı bilmiyorum fakat elbet araştırırım. Bende gün içinde bunu almak istiyorum. Siz hangi alternatifi değerlendirdiniz hocam ve hâlâ mevcut mu stok durumu?

Ben Alpha 15 satın aldım ama bütçemi aşmıştım hocam. Şu an 1400 dolar seviyesinde dolanıyor.
MSI Alpha 15 A4DEK-005 - 15.6" 144 Hz Gaming Laptop - Newegg.com. kampanyadan 900 dolara satın aldım (vergiler-kargo falan dahil 1200-1300 dolar). Arada indirime giriyor, 3 kere 900 dolar oldu şimdiye kadar. Alacaksanız amerikapostam, amerikadaniste gibi aracı siteleri kullanmanız lazım çünkü indirimler sadece Amerika'da oluyor. Biraz da uğraştırıyor açıkçası 17 şubat'ta sipariş verdim hala bekliyorum şu an gümrükte galiba.

İstediğiniz ürünü alan arkadaşlar var sizi o foruma yönlendireyim çünkü onlar bizzat tecrübe etti.
Buyurun: MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ » Sayfa 1 - 24
Son olarak sanal kart ile alın. Diğerleri sıkıntı çıkarabiliyor. Hele banka kartı ile sakın almayın. Aman diyim.

Son düzenleme:
Ben Alpha 15 satın aldım ama bütçemi aşmıştım hocam. Şu an 1400 dolar seviyesinde dolanıyor.
MSI Alpha 15 A4DEK-005 - 15.6" 144 Hz Gaming Laptop - Newegg.com. kampanyadan 900 dolara satın aldım (vergiler-kargo falan dahil 1200-1300 dolar). Arada indirime giriyor, 3 kere 900 dolar oldu şimdiye kadar. Alacaksanız amerikapostam, amerikadaniste gibi aracı siteleri kullanmanız lazım çünkü indirimler sadece Amerika'da oluyor. Biraz da uğraştırıyor açıkçası 17 şubat'ta sipariş verdim hala bekliyorum şu an gümrükte galiba.

İstediğiniz ürünü alan arkadaşlar var sizi o foruma yönlendireyim çünkü onlar bizzat tecrübe etti.
Buyurun: MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ » Sayfa 1 - 24
Son olarak sanal kart ile alın. Diğerleri sıkıntı çıkarabiliyor. Hele banka kartı ile sakın almayın. Aman diyim.

Gayet güzel fiyattan almışsınız, hayırlı olsun hocam. valla bunun fiyatı uygun geldi alıp geçeyim diyorum çünkü casper, monster vs gibi markalara açıkçası pek güvenmiyorum. tabiki de teknolji şans işi ne dersek diyelim. Ben daha çok yazılım kullanma maksatlı tercih ediyorum.
Foruma bakıyorum yardımınız için teşekkür ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı