Newegg kargoyu göndermiyor

VespochenN

Hectopat
Newegg'den 2 şubat'ta RTX 3050 almıştım ve 5-7 gün içinde gönderilir diyordu ve gönderildi de. Ama yaşadığım ilçeye gelince bana kargonuz iade edildi diye mesaj geldi ve kargomu İstanbul'a geri gönderdiler. Canlı destekle konuştuğumda ise her seferinde beklememi söylüyorlar ertesi gün tekrar yazıyorum ve yine bekleyin diyorlar.
2 gündür İstanbul'da bekliyor kargo. Newegg'in böyle yapacağını hiç düşünmezdim. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Dolandırıldığımı düşünmeye başladım.

Hangi kargoyla gönderilmiş. Şuan hangi kargonun hangi şubesinde onu öğrenmeye çalış. Öğrendiğinde direk kargo firmasıyla irtibata geç ve kargonun ne zaman eline geçiceğine öğren.

Ürününüz geldiğin de şubeye gidip almadığınız için iade edilmiş.
Kargo destek ekibine ulaş yardımcı olurlar, klavye başın da yapabileceğimiz bir şey değil.

Telefonuna zaten bilgilendirme mesajı gelmiştir ürününüz ... Kargo şubesine ulaştırıldı diye.

Ürününüz geldiğin de şubeye gidip almadığınız için iade edilmiş.
Kargo destek ekibine ulaş yardımcı olurlar, klavye başın da yapabileceğimiz bir şey değil.

Telefonuna zaten bilgilendirme mesajı gelmiştir ürününüz... Kargo şubesine ulaştırıldı diye.

Dağıtıma çıkarıldı diye mesaj geldi telefonuma fakat birkaç dakika sonra da iadeniz onaylandı diye bir mesaj geldi. Neden şubeye gidip alayım ki dağıtıma çıkarmaları gerekiyordu.

Dağıtıma çıkarıldı diye mesaj geldi telefonuma fakat birkaç dakika sonra da iadeniz onaylandı diye bir mesaj geldi. Neden şubeye gidip alayım ki dağıtıma çıkarmaları gerekiyordu.

Dağıtıma çıkarıldı derken istanbula iade edildiğinin mesajlarını atmış olabilirler.
Dediğim gibi kargo destek ekibiyle görüş yoksa ürünü alamazsın.

Dağıtıma çıkarıldı derken istanbula iade edildiğinin mesajlarını atmış olabilirler.
Dediğim gibi kargo destek ekibiyle görüş yoksa ürünü alamazsın.

DHL Express ile geldi Türkiye'ye ama sonra Yurtiçi Kargo devraldı. Şimdi DHL Express'in deposunda. Ve aradığımda canlı destek çıkmıyor karşıma sanal asistan ile konuşuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı