Newegg sitesi güvenilir mi?

Site HB gibi açık pazarların olduğu güvenli bir yer. Bir problem yaşamazsınız fakat alacağınız ürün için son ödeme yerine kadar gidin bazen son kısımda ek kargo, vergi gibi şeyler çıkabiliyor.

PC builder falan da gelmiş sanırım siteye oradan PC toplasak buraya gönderirler mi acaba parçaları.

Öyleyse neden herkes oradan almıyor acaba fiyatlar çok uygun çunkü buraya göre.
Var mı sipariş veren arkadaşlar.

Başka konularda gördüğüm kadarıyla alan arkadaşlar var ve bir sorun çıkmadığını söylüyorlar. Sanırım çok bilinmediğinden dolayı oradan alan yok ve yurt dışı olduğunu için korkuyor olabilirler.

Başka konularda gördüğüm kadarıyla alan arkadaşlar var ve bir sorun çıkmadığını söylüyorlar. Sanırım çok bilinmediğinden dolayı oradan alan yok ve yurt dışı olduğunu için korkuyor olabilirler.

Evet bende gördüm bu tarz yorumlar bende konu açtım takipte kalın hocam :)

Bu arada ödeme işlemi nasıl oluyor acaba hangi kart ile oluyor? Her kartı kabul ediyor mu?

Son düzenleme:
Evet bende gördüm bu tarz yorumlar bende konu açtım takipte kalın hocam :)

Bu arada ödeme işlemi nasıl oluyor acaba hangi kart ile oluyor? Her kartı kabul ediyor mu?

Ödemeyle alakalı hiçbir bilgim yok araştırıyorum. Bişeyler öğrenirsem tekrar yazarım buradan. Sizde öğrenirseniz yazarsanız sevinirim.

Ödemeyle alakalı hiçbir bilgim yok araştırıyorum. Bişeyler öğrenirsem tekrar yazarım buradan. Sizde öğrenirseniz yazarsanız sevinirim.

Tamamdır.

Sizde dönüş yapın lütfen.

Var mı bilgi hocam?

Son düzenleme:
Eskiden vergi dahil olmayan fiyatı koyuyorlardı sonra gümrükte yüklü bir mebla ödemek zorunda kalıyordunuz. Artık o meblağ'yı daha erken ödüyorsunuz. Gümrükte takılıp tanımadığını bilmiyorum ama güvenilirdir. Takılırsa ingilizceniz iyiyse Newegg'e derdinizi anlatabilirseniz sorun çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı