Newegg sitesinden laptop almak

Therock19

Hectopat
Ben Newegg sitesinden en az 8000 TL'lik laptop almak istiyorum. Satın alırken 8000 TL, gümrüklü fiyatı olarak 9000 TL falan gözüküyor. Ama ona rağmen içimden bir his bir şey olabilir korkusu ile almak istemiyor. Daha önce yüksek bütçeli laptop alıp sorun yaşayan birisi oldu mu?

Laptop değil de ekran kartı alanları görmüştüm bu forumda. Vergi konusunda sıkıntı yaşamadıklarını belirtmişlerdi.

Sadece iade veya garanti konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin zira ürünü göndermek 20 gün, inceleme 3 gün ve yine geri gelmesi 20 gün saysak 43 gün (tahminen) ediyor.

Newegg güvenilirdir. Bir şey olabilir korkusu evet normaldir ama bildiğim kadarıyla site gümrük ücretini dediğiniz gibi alıyor bir sıkıntı olmaz yüksek ihtimalle.

Bilmediğim bir şey var bilen varsa söyleyebilirse onun içinde müteşekkir olurum. Aldığımız ürüne gümrük vergisini ödedik ama herhangi bir vergi vs sorunu olur mu sonradan?

Ben Newegg sitesinden en az 8000 TL'lik laptop almak istiyorum. Satın alırken 8000 TL, gümrüklü fiyatı olarak 9000 TL falan gözüküyor. Ama ona rağmen içimden bir his bir şey olabilir korkusu ile almak istemiyor. Daha önce yüksek bütçeli laptop alıp sorun yaşayan birisi oldu mu?

Hangi laptop hocam? MSI olan model mi?

Hocam ben şahsen yurt dışından yüksek bütçeli şeyler almaktan korkuyorum. Gümrükten geçmez kaybolur vs. uğraşmak gerekebilir. Ama deneyimli biri yazarsa daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı