Newegg'den SSD ve ekran kartı alınır mı?

Xeaph

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikili paket veya tekli olarak alınabilir mi? Fiyatı uygun mu sizce? 3600 işlemciyle kullansam her işimi görür mü? Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir site çok şey aldım tabii dolar bu kadar değildi ama uyguna bulursan al sorunsuz gelir.

bu baktığın ürün gayet makul

İkili paket daha ekonomik geldi bana. Eğer tek ekran kartına ihtiyacın varsa tekli alman daha mantıklı ama PCI 4.0 bir M.2 SSD göz ardı edilecek gibi değil.

Bu arada başlığı kendi oluşturmuş ben oluşturmadım. Sorum Newegg'in güvenilirliği değil tabi ki. 1660s bu fiyata değer mi yoksa beklemeli miyim? Bu modelinde bir sorun, sıkıntı var mıdır? Ssd ile birlikte almayı planlıyorum.

Peki şu fiyat nasıl kral?

Tek fiyat da gayet iyi. Depolama ihtiyacın varsa SSD'yi de al derim.
Yoksa zaten direkt gönderdiğin tekli ekran kartını al geç.
1TB M.2 SSD'lerin fiyatı da Türkiye de 2000 TL

1660S bu fiyata değer mi yoksa beklemeli miyim?

Ülke üzerinde ki kurun nereye gideceğini kimse bilmiyor. Bununla beraber ileride kartın 2'ye katlanma olasılığıda elbet var, ucuzlama olasılığıda. Bu karar sizin.

Bu modelinde bir sorun, sıkıntı var mıdır?

MSI'ın en sıkıntıısız ve en çok kullanılan modellerinden birisi. Şu ana kadar bir sıkıntı çeken pek duymadım. Baş ağrıtacak bir model değil.

SSD ile birlikte almayı planlıyorum.

SSD'ye ihtiyacınız varsa alın derim. Aynı SSD'yi veya ona yakın modelleri satış sitelerinde ki indirim zamanlarında 300-400 TL daha ucuza alabilirsiniz.

Arkadaşlar ikili paket veya tekli olarak alınabilir mi? Fiyatı uygun mu sizce? 3600 işlemciyle kullansam her işimi görür mü? Teşekkürler

Ssd süper bir ssd. İlki kesinlikle. super le ti arasında 2 fps oynuyor.

Şu an elimde 500gb m2 ssd var, nvme gibi bir şey olandan. Biraz alana ihtiyacım var ama iki ssd bir arada bulunduramıyorum, anakartımda tek slot var. Hdd almak mı mantıklı yoksa o tek slota bu ssd yi takmak mı?

Geri
Yukarı