Newegg'den SSD ve ekran kartı alınır mı?

Tekli fiyatına 1.3k fazladan verip TR cihazı da alınabilir duruma geldi. Bir günde ülke ne kadar garipleşiyor ya.

Evet güzel öneri teşekkür ederim kral.
Hocam iyi takip ederseniz 10k ya 3060 lar geliyor. İhtiyacınız varsa stokları kollayın derim

Aynı fiyata yanında saniyede 5GB/s okuyan bir SSD almak varken seçim sizin. Tabii ki her işin zahmeti olacak, bununda olacak değil tabii ama ikili paket gerçekten güzel bir eşleşme.
Hocam kontrol ettim de kargoyla birlikte 14.7k'ya geliyor. Ben bu sevdadan vazgeçeyim en iyisi :(
Hocam iyi takip ederseniz 10k ya 3060 lar geliyor. İhtiyacınız varsa stokları kollayın derim
Vatan'a mı geliyor hocam?

[/QUOTE]
Hayır newegg'e.
Bu konuyu takip ederseniz anlarsınız . Anlamadığınız yer olursa ben yardımcı olurum.

Hayır newegg'e.
Bu konuyu takip ederseniz anlarsınız . Anlamadığınız yer olursa ben yardımcı olurum.
[/QUOTE]

Açıkçası bana monitör de lazım. Bütçem 12k civarı. Ekran kartı ile monitörü bir arada halletmek istiyorum bu bütçeyle. Daha düşük ama işimi görecek ekran kartı lazım bana. Newegg’de hangi kartları takip etmemi önerirsiniz?

[
Açıkçası bana monitör de lazım. Bütçem 12k civarı. Ekran kartı ile monitörü bir arada halletmek istiyorum bu bütçeyle. Daha düşük ama işimi görecek ekran kartı lazım bana. Newegg’de hangi kartları takip etmemi önerirsiniz?
[/QUOTE]
Ekran kartına ayırdığınız bütçe ne kadar ?

[
[/QUOTE]

6k-7k düşünüyorum. Pc’nin bir kaç eksiği daha var. Çok iyi bir kartsa 10k da veririm ama

6k-7k düşünüyorum. Pc’nin bir kaç eksiği daha var. Çok iyi bir kartsa 10k da veririm ama
[/QUOTE]
Tamam hocam,6-7k ya bakıcaksanız neweggten bakmayın bence boşa zaman kaybı. Genelde rtx 3000 serisi geliyor 3060 ti 3 gün önce 9k ya geldi onlar için de çok uğrasmanız lazım stoklar 1 dk da falan tükeniyor. Ben denk gelirsem yazarım 7k civarına.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı