newginka.com sitesi güvenilir mi?

Bedy

Hectopat
Daha fazla  
Mevcut linkteki ürün ve site sizce güvenilir mi? Tam ihtiyacım olan bir şey bana pek güven vermedi ama risk almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam indirim her zaman bir saat sürüyor, yani her zaman indirim var, güvenli gelmedi. Çünkü genel indirim yok.

Merhaba. Sitenin saygın bir kuruluş tarafından mı oluşturulduğu? Sitenin iletişim bilgileri var mı?sitenin gizlilik politikası mevcut mu? Bunlar yoksa güvenli değildir dostum o siteye girme.

Arkadaşlar bu siteden ben alışveriş yaptım aman siz yapmayın evet kargo ile bir paket geliyor gümrükten geçiyor PTT Kargo ile adresinize kadar teslim ediliyor :)
Paket 10 cm 10 cm boylarında 3 cm kalınlığında merakla açıyoruz ve içerisinden çocuk t shirtü çıkıyor naylon bezden :) cam bile silinmez o kadar diyeyim :)

Arkadaşlar bu siteden ben alışveriş yaptım aman siz yapmayın evet kargo ile bir paket geliyor gümrükten geçiyor PTT Kargo ile adresinize kadar teslim ediliyor :)
Paket 10 cm 10 cm boylarında 3 cm kalınlığında merakla açıyoruz ve içerisinden çocuk t shirtü çıkıyor naylon bezden :) cam bile silinmez o kadar diyeyim :)

Keşke sipariş vermeden önce bir araştırma yapsaydınız. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı