Next YE-58020GFSG5-4K 58" televizyon alınır mı?

RigidBuddy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Malum televizyon alırken günümüz ekonomik şartlarında fiyatlar çok dalgalı. Ben de fiyat açısından uygun bir televizyon kovalıyorum. Karşıma Next markasının bir televizyonu geldi. Kullanan arkadaşlar markanın televizyonlarından ne ölçüde memnun? Tavsiye eder misiniz? Televizyon konusuna hakim olan arkadaşlar önerirler mi?

Şimdiden teşekkürler. Televizyon bağlantısını aşağıda paylaşıyorum.

Bağlantı: YE-58020GFSG5-4K 58" 147 Ekran UHD 4K Google Android TV 4K webOS Televizyon, Android TV, LED Ekran, Google Android TV Next

Ben de şu anda bu televizyonu araştıryorum. Genel olarak yorumlar iyi. Fiyat performans olarak da öne çıkıyor. Sen cihazı aldın mı veya ekstra bilgi edindin mi başlığı açtıktan sonra?
@RigidBuddy

Ben de şu anda bu televizyonu araştıryorum. Genel olarak yorumlar iyi. Fiyat performans olarak da öne çıkıyor. Sen cihazı aldın mı veya ekstra bilgi edindin mi başlığı açtıktan sonra?
@RigidBuddy

Selam, evet yaklaşık 6 ay kadar oluyor satın alalı ve aktif olarak kullanıyoruz. TV ile ilgil çok beklentili birisi değildim yalnızca aklıcı ve güzel bir görüntü versin, biraz büyük olsun ve bir de Android olsun istiyordum. Açıkçası panel, akıcılık ve görüntü kalitesi açısından bizi tatmin etti. Android TV de lisanslı ve çalışmakta. Ancak biraz takılıyor. Çok nadir de olsa ana menüye atabiliyor. Ancak biz memnunuz ve kullanıyoruz. Belki ilerleyen bir vakitte Mi Box vs alınırsa daha yakışıklı olabilir.
Kısaca tavsiye edebilirim. Kasım 2022 de 7K gibi bir fiyata almıştık. Ancak güncel piyasalara göre hala fiyat-performans ürünü müdür bilemiyorum. Size de şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı