Nexus 5 Hala Alınır Mı ?

@SypeR Arkadaşa katılıyorum hala Samsung'u S3 zamanındaki arayüz ile kıyaslama yapıyorsunuz. Samsung yeni nesil çıkan telefonlarında hepsinde yeni arayüz var ve de arayüz kasmıyor. Bu Samsung kasıyor diyenlerde yeni arayüzü hiç kullanmayan kişiler ve de direk sallıyorlar.

Sahibinden.com'da Nexus 5'ler oldukça ucuzlamış, fiyatları 600-700 civarı dolaşıyor. Android 6'yı çoktan adlı. Mümkünse 32 Gb modelini bulmaya çalış. Stock android olduğu için kasma denen şey pek doğasında yok bu telefonun, ama oyunlarda biraz donma ve ısınma sorunları olabilir, malum telefon 4. senesine girecek. İlla ki Nexus almak istiyorsan çok güzel bir seçim ama yurtdışından yenilerini getirtebilirsen çok daha uzun ömürlü olur.

6.0 güncellemesinden sonra Nexus 6'dan daha stabil çalışan bir cihaz haline geldi. Google, Nexus 5'te yakaladığı stabilliği Nexus 6'da yakalayamadı. Pek alışılageldik bir durum değildir alt modelin üst modelden stabil çalışması. Batarya sorunu dışında göze batan ciddi bir sorunu yok, halen alınabilir.

Lumia 1520'de kendi platformunda başarılı bir cihaz. Andoroid size telefonla yapabileceğiniz daha fazla şey sunduğundan ben Nexus 5 diyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı