LG Nexus 5 Alınır mı?

Ya Discovery Elite'i çok beğendim. 4.4 güncellemesi gelecek diyorlar. Yazılımsal sorunlar düzelecekmiş diye duydum. Bir de ben uzun vadeli kullanacağım, Dis. Elite veya Nexus 5 dayanır mı o kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya Discovery Elite'i çok beğendim. 4.4 güncellemesi gelecek diyorlar. Yazılımsal sorunlar düzelecekmiş diye duydum. Bir de ben uzun vadeli kullanacağım, Dis. Elite veya Nexus 5 dayanır mı o kadar?
Elite 1 gün dayanmaz. Nexus 5 1 asır dayanır. :D Rahatlıkla Nexus 5 alabilirsiniz. Eliteye bulaşmayın.

Nexus 5 Google'ın android sürümlerini test ettiği bir telefondur. Bu yüzden android telefonlar içinde yanlış bilmiyorsam en uzun süre güncelleme alacak telefon da Nexus (Google 18 ay güncelleme veririm diyor). Bütçene göre en uygun telefon budur bence. Gerek yazılımsal gerek donanımsal açıdan seni üzmez. Uzun vadeli kullanacağından güncelleme sıkıntında olmaz nasılsa ilk sana gelecek güncellemeler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yeni 4.4.4 güncellmesi çıkti. Nexus 5 kullaniyorum cok hizli bir cihaz.
uploadfromtaptalk1403953289952.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı