Neyin kafası bu ?

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 4B
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Arkadaşlar bugün yemekhanede oturuyorduk. Öğle arası. 5 arkadaş zaten 5 erkeğiz. :D Neyse bir kız kalkarken oturduğu şeyi bilerekten böyle yere düşürdü. Vurdu gibisinden yani çok ses çıkardı. Bizim arkadaş da insan ol dedi. :D Yani iyi demiş. :D Neyse kız 11.sınıfmış meğersem. :D Bir baktık sevgilisi hoppa bizim arkadaşın üstüne gidiyor. (o da 11.sınıf ) İşte kızlar tuttular falan sakinleşti. (kızlar diyorum çünkü erkek yok okulda) Sonra dışarı çıktı bir de bakalım tüm 11. sınıfların erkekleri yani 10 kişi geliyor üstümüze üstümüze. :D Dediler bu kantinde insan ol diyen kimdi gelsin hele bizle. Çocuğu çektiler bahçenin içine doğru. Tabi bizde gittik.(20 ye yakın kız da) işte çocuğa dediler adam ol falan küfür falan attılar yüzü kızardı niye çözemedim yani herhalde eliyle itmişlerdir falan. İşte sonra çocuğu biz aralarından çektik götürdük. Bizim arkadaş dedi bekleyin bu yanınıza kalmaz falan filan. :D Yani bunlar 11. sınıf diye kendilerini bir b.k mu sanıyorlar ? Yoksa kız arkadaşlarına rezil olmamak için mi bunu yaptılar ? Yoksa yeni geldik diye bir nevi artistlik mi yaptılar ? Neyin kafası bu 2 gün sonra çıkışta adam akıllı dayaklarını yiyecekler bir nevi yazık olacak. Ama yani neyi kafasıdır bir sorayım dedim. Böyle artislik olur mu böyle kendini bilmezlik nerede görülmüş. Neyse sizde yorum yapın bakalım. ( ben orada hepsini dövecektim tabi baktım sevdiğim kız gelmiş uzak durayım dedim yani yoksa onlara kung fu yapardım bilirsiniz beni ehehem)

Son düzenleyen: Moderatör:
127765019.jpg

Anladın sen onu :)

Suç kızda. Kız gitmiştir sevgilisinin yanına, bana şöyle dediler falan demiştir. Çocuk da ne yapsın sevgilisinin gözünde düşmemek için biraz korkutmak istemiştir :D

Samimiyetinizin olduğu insanlarla şakalaşmak için "insan ol" tarzı şeyler söylenebilir ama tanımadığınız birine, özellikle de bir kıza böyle bir şey söylemek en basitinden yanlış bir davranıştır.

Son cümlene ithafen ... "tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin" :redface:

Ben de şimdi çaktım :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samimiyetinizin olduğu insanlarla şakalaşmak için "insan ol" tarzı şeyler söylenebilir ama tanımadığınız birine, özellikle de bir kıza böyle bir şey söylemek en basitinden yanlış bir davranıştır.

Zaten ben dememiştim. :D Sen gel yemekhaneyi yık sonra bir şey demesin mi millet. Neyse küçük enişte ben mi oluyorum. Ben farklı kafadayım sanki.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı