Neyin kafası bu ?

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 4B
Koptum sizin laflara :D Hahaha :D Tabidot ne ? Kim vurduya gitmek mantıklı değil gibi, zaten ben izlerim oda en fazla :D Bizim arkadaşa sorum neyin kafasıymış. ? :D

- - - Güncellendi - - -

Demek mert abininde sevgilisi var. :D Gömerim felan dediğine göre :D :D

Kardeşim o öğrenciden öğrenciye değişiyor, önüne geleni gömemiyorsun maalesef.
Okulun reyisiymişiz gibi kelimeler kurmayalım :D

Ben de 11. sınıfım. Bir Allah'ın kulu abi demiyor bana. Ne bana ne 12'lere. Bizim okul da öyle bir şey.

Bunun dışında tabidoatlar kelimesi zaten beni benden aldı :D Diyecek bir şey bulamıyorum.
Okulunda yemekhane olan tek kişi sensin galiba.

Galiba :D

Senin arkadaşın o an havaya girmiş, kıza insan ol diyince kızın da dönüp gülümsemesini beklemiş. "Espiri yaptı ya" :D

Bütün suç arkadaşında.

Abi bende 12. sınıfım, 10 sınıftan çocuk gel buraya sarı diyor. Sorunusunu söylüyor cevap veriyorum,sonra kaça gidiyorsun diyorum 10 diyor. Bende büyüklerine saygılı ol diyorum. Sen kaçsın deyince 12 diyorum susuyor. Sürekli "sarı gel, gel buraya sarı" bıkıyor insan. Döverim istersem ama arkası çok.

Abi bende 12. sınıfım, 10 sınıftan çocuk gel buraya sarı diyor. Sorunusunu söylüyor cevap veriyorum,sonra kaça gidiyorsun diyorum 10 diyor. Bende büyüklerine saygılı ol diyorum. Sen kaçsın deyince 12 diyorum susuyor. Sürekli "sarı gel, gel buraya sarı" bıkıyor insan. Döverim istersem ama arkası çok.

Aynı şey bizim lisede de mevcut. Tek başlarına kavga etmeyi bilmiyorlar.(Herkes için demiyorum) Geçen bizim okulda, 2 kişi tartıştı. Arkası sağlam olan adam çağırdı ve çocuğu dövdüler. Kimse de bir şey diyemedi. Eski türk filmleri gibi, çocuk bir oraya bir buraya dayak yiyordu. :D

Keşke olsa :) Tabldotu hiç duymadın mı ?

İdiota benzettim gibi. Ama hiç duymadım yav. :D

- - - Güncellendi - - -

Senin arkadaşın o an havaya girmiş, kıza insan ol diyince kızın da dönüp gülümsemesini beklemiş. "Espiri yaptı ya" :D

Bütün suç arkadaşında.

Espiri mi hangi çağda yaşıyor benim arkadaşım. :D Neyse zaten servisçiler falan barıştırdı. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı