Neyin koleksiyonu yapılabilir?

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Amcamda eski içki ve kaset koleksiyonu var. Açıkçası kıskandım ve ben de koleksiyon sahibi olmak istiyorum. Neyin koleksiyonunu yapabilirim? Plak düşünüyorum. Fikrinizi almak için yazmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalem koleksiyonu da güzel olabilir bir ton uçlu kalem bir ton silgi açacak kurşun kalem var. Güzel bir kap veya kalem kutu alırsın üstüne bir miktar tombow uç artı olarak güzel kareli veya çizgisiz karalama defteri renkli kalemler falan benim bile canım çekti lise zamanları vardı koleksiyonum. Herkes dalga geçiyordu kız gibisin falan diye ama bu zevk bence. Sadece kızlar mı renkli kalem koleksiyonu yapar hem :))

Amcamda eski içki ve kaset koleksiyonu var. Açıkçası kıskandım ve ben de koleksiyon sahibi olmak istiyorum. Neyin koleksiyonunu yapabilirim? Plak düşünüyorum. Fikrinizi almak için yazmak istedim.

Her şeyin. Valorant oynarken skin, küçükken futbolcu kartları(10 20 kuruşluk olan),Steam kullanınca oyun yani kısaca her şeyin yapabilirsiniz. Koleksiyonculuğu seviyorum ama insanı takıntılı biri yapıyor veya uğraşan takıntılı oluyor.

Geri
Yukarı