NFS 2015 alınır mı?

Gdjer372

Hectopat
200'den 45e düşmüş. Alacağım ama tek korkum bu oyun oynamak için sürekli internet bağlantısı istiyor. Bundan dolayı sonu NFS World gibi olabilir mi? Kapatırlar mı yani oyunu?

Bence bu oyun NFS World gibi Free to play olmadığı ve AAA kalitede bir oyun olduğu için kapatmazlar diye düşünüyorum ama yine de sürekli intetnet bağlantısı istemesi hoşuma gitmedi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafikleri efsanedir ama sürüş mekanikleri çok keyifli değildir. Drift yapmayı seviyorsanız drift yapmak keyifli.

2015 oyununa her zaman kendimi yakın hissetmişimdir, bence çok hafifte olsa Carbon ve Underground 2 havası veriyor. Fakat arkadaşların dediği gibi sürüş çok zevkli değil ancak gene de oynamaya değer bir oyun.

Edit: fiyatı hakkında bilgim yok, 30-40 TL ise verilebilir.

Oyun güzel aslında ama sürekli internet bağlantısı istemesi çok can sıkıcı alt tarafı açıp 20 dakika oynayıp kapatacağım illa internete bağlı olacak bağlı olsa bile bağlı değil diye hata verip duruyordu. Eğer PC kaldırıyorsa indirimler de Forza Horizon 4 alabilirsin. Bir de oyunun sürekli akşam olması bence can sıkıcı hiç sabah olmuyor hep gece.

Al derim. Oyunu oynar deneyimlersiniz. 30-40 TL çok bir şey degil. Arada girip drift yapar can sıkıntınızı giderirsiniz.

Sürekli internet bağlantısı istiyor, sürekli değil ama bazen buga giriyor uzun süreli bir oynanabilirlik sunmuyor hocam tavsiye etmem.

Alınmaz. Forza Horizon 4 alın onun yerine.
Oyun güzel aslında ama sürekli internet bağlantısı istemesi çok can sıkıcı alt tarafı açıp 20 dakika oynayıp kapatacağım illa internete bağlı olacak bağlı olsa bile bağlı değil diye hata verip duruyordu. Eğer PC kaldırıyorsa indirimler de Forza Horizon 4 alabilirsin. Bir de oyunun sürekli akşam olması bence can sıkıcı hiç sabah olmuyor hep gece.
2005 Most Wanted daha eğlenceli, tek diyeceğim bu kadar.

Arkadaşlar Forza 4 başka bu başka. Ben yağmurlu havada gece modifiyeli arabamla çetelerle sokak yarışı yapıp, arkada hip hop müzikler eşliğinde polisten kaçmak istiyorum. Forza 4 böyle değil. Siz beğenmemiş olabilirsiniz ama benim ilgimi çekti.

Tek merak ettiğim şey bu oyunu NFS World gibi kapatırlar mı?

Arkadaşlar Forza 4 başka bu başka. Ben yağmurlu havada gece modifiyeli arabamla çetelerle sokak yarışı yapıp, arkada hip hop müzikler eşliğinde polisten kaçmak istiyorum. Forza 4 böyle değil. Siz beğenmemiş olabilirsiniz ama benim ilgimi çekti.

Tek merak ettiğim şey bu oyunu NFS World gibi kapatırlar mı?

Kapanacağını sanmıyorum NFS World ücretsiz bir oyun olduğu için kapandı bu ücretli.

Geri
Yukarı