NFS 2015 sürekli patinaj çekme sorunu

pompacibasi

Kilopat
Arkadaşlar merhaba; Dün Need For Speed'i satın aldım. İndirdikten sonra oyunu açtım fakat hangi tuşa basarsam basıyım araba gitmiyor. Olduğu yerde kalıyor. Geri geri olduğu yerde patinaj çekiyor ama ileri gitmiyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim. Dün gece oyunu sildim, tekrar indirdim. Bu sabah baktığımda sorun hâla devam ediyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim, yardımcı olur musunuz ?

Kontrollerle alakalı olması gerekiyor. Ben klavye ve joypad oynarken oluyordu. Ya da sadece joypad oynarken. Çözüm internette var, araştırabilirsiniz.

Kontrollerle alakalı olması gerekiyor. Ben klavye ve joypad oynarken oluyordu. Ya da sadece joypad oynarken. Çözüm internette var, araştırabilirsiniz.
Merhaba yorumun için teşekkürler kaç saatir araştırıyorum eğer müsaitsen linki benim için bulabilir misin ? (bu arada bende araştırıyorum.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sorun bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Joypad için örneğin.
"Just unplug your usb keyboard.
The keyboard and xbox one controller can not connected at the same time."
"Klavyenizi çıkartın.
Klavye ve Xbox One kontrolcüsü aynı anda bağlanamaz."

00:50

Joypad için örneğin.
"Just unplug your usb keyboard.
The keyboard and xbox one controller can not connected at the same time."
"Klavyenizi çıkartın.
Klavye ve Xbox One kontrolcüsü aynı anda bağlanamaz."

00:50
Maalesef dediklerinizin hepsini uyguladım olmadı. PC'ye format attıktan sonra denedim düzelmiş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı