NFS Carbon CD'si Orijinal Mi?

Jason Hudson

Kilopat
Makaleler
10
Yer
ANKARA
NFS Carbon aldım arkadaşlar bu arada biraz oyunun orijinalliği ile ilgili şüpheliyim. Sizce oyun orijinal mi değil mi ?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Yükleme ekranı da şu şekilde:

ekran.png

İnstall Game butonuna tıkladığım zaman WinRAR ile yükleme yapıyor.

yükleme.png

İçinden CD Key falan da çıkmadı.

CD Key çıkması gerekiyordu yani internetten indirip crack olmadan açmaya çalışınca CD Key istiyor.
SyrianGames ne ya, bariz sahte bu :) Zaten hiçbir orijinal oyunun yükleme ekranında Trainer bağlantısı olmaz...
Yapacak bir şey yok. Kuzenim de orijinal almıştı onun içinden CD Key çıkmıştı ve kapak fotoğrafı da farklıydı zaten Trainer olduğunu görünce iyice şüphelendim o yüzden teyit amaçlı konu açtım. Neyse artık oynamaya devam kaç yıllık oyun sonuçta orijinalini kim kaybetmiş ki biz bulalım. :)

Yapacak bir şey yok. Kuzenim de orijinal almıştı onun içinden CD Key çıkmıştı ve kapak fotoğrafı da farklıydı zaten Trainer olduğunu görünce iyice şüphelendim o yüzden teyit amaçlı konu açtım. Neyse artık oynamaya devam kaç yıllık oyun sonuçta orijinalini kim kaybetmiş ki biz bulalım. :)
Bence yine de orijinal versiyonunu oynayın. Oyunlara inanılmaz emekler veriliyor. Kendimden biliyorum. Emeklerinin karşılıklarını vermeye çalışalım :)

Bence yine de orijinal versiyonunu oynayın. Oyunlara inanılmaz emekler veriliyor. Kendimden biliyorum. Emeklerinin karşılıklarını vermeye çalışalım :)
Durumum el verdikçe her zaman orijinal alırım. Mesela geçen gün NFS Carbon Vatan PC'de 5TL olarak gözüktü hemen alayım dedim ama stoklarda yoktu. Orada burada aradım yine de bulamadım. Ta ki bu gün bunu DVD'ci de görene kadar. Abi orijinal mi dedim, adam evet dedi tabi ben de kutulu falan kesin orijinaldir dedim aldım. Ama şaka maka adamlar iyi yapmış, yani iyi kandırıldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı