NFS hangi oyununu tavsiye edersiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hac Bekir

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En son NFS oyunlarından NFS Underground 2 oynamıştım. Şimdi NFS'nin baya oyunu var. Menajerliğin ön planda olması giderek arabaların yükseltilmesi ve modifiye yapılması Underground 2'nin en sevdiğim yönlerindendir. Tavsiye edeceğiniz oyunları yazarsanız sevinirim :)

Bana göre en iyisi yine Underground 2 :) Açık dünyada gezme gibisi yok. :)

Yine mi Underground 2 ??? :) Her taşını suyunu ezberlemişim artık. Bulamazsam tekrar dönerim yapacak birşey yok :)
Most Wanted'e bak birde galiba 2.si çıkmıştı ben iyi diye hatırlıyorum. O kadar çıktı ki hangisi tam emin olamıyorum. :)

Senaryo istersen run çok iyiydi. Açık dünya içinse most wanted 2012 çok iyiydi dlc paketiyle birlikte oynamanı tavsiye ederim. Modifiye ve sokak arıyorsan yani underground 2 gibi olsun diyorsan o tarz en son undercover'ı çıkarmışlardı fakat araba kullanışı kötüydü. Sokak yerine piste de razıysan shift ya da shift2 de iyidir :) Ya da android-ios cihazın varsa bekle no limits çıkacak.

Şahsen Underground 2 den sonra Carbon dur en çok sevdiğim, tavsiye ederim :)

Beyler tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Underground 2 gibi istediğimi bulamadım. Kararımı verdim NFS Underground 2'ye devam! Hem nostalji yaparız az da olsa :) konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı