Çözüldü NFS Heat grafikleri kötü gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Firstlike

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC üzerinden oynamaktayım ve ayarların tamamı Ultra'da fakat grafikler böyle gözüküyor, arabadaki görüntü hariç etraf görüntüsü çok kötü duruyor. 2019'un son çeyreğinde çıkan böyle bir oyun için grafikler çok kötü bir problem olduğunu düşünüyorum daha önce oynamış olan biri yardım edebilirse sevinirim.

Not: Normalde Anti-Aliasing kapalı oynuyorum bu ekran görüntülerine göre çok daha kötü gözüküyor.

Dosya Ekleri

• 20201111175220_1.jpg
    20201111175220_1.jpg
    526,6 KB · Görüntüleme: 623
  • 20201111175229_1.jpg
    20201111175229_1.jpg
    410 KB · Görüntüleme: 624
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ortalama 40-50 FPS'lerde oynadım ayarlarım Custom'du bazıları medium bazıları High bazıları Low ve evet FPS düşmesi yaşadım büyük ihtimalle HDD ve RAM kaynaklıydı.

Bu ayarlarda görüntü benim attığım ekran görüntülerine göre daha mı iyiydi ben Ultra'da oynuyorum.
Arkadaşlar PC üzerinden oynamaktayım ve ayarların tamamı Ultra'da fakat grafikler böyle gözüküyor, arabadaki görüntü hariç etraf görüntüsü çok kötü duruyor. 2019'un son çeyreğinde çıkan böyle bir oyun için grafikler çok kötü bir problem olduğunu düşünüyorum daha önce oynamış olan biri yardım edebilirse sevinirim.

Not: Normalde anti-aliasing kapalı oynuyorum bu ekran görüntülerine göre çok daha kötü gözüküyor.

Bu arada buradaki mod ile sharpening ve film graini kaldırarak çok daha iyi görüntü elde edebiliyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlginç. Bende bir tek geceleri yarışırken buna benzer bir görüntü oluyordu ekran kartından deyip geçiştiriyordum ama sabahları görüntü temiz oluyordu. Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? NVIDIA kart kullanıyorsanız da denetim masasından NFS Heat'i performans değil de kalite seçeneği ile başlatmayı deneyin isterseniz.

İlginç. Bende bir tek geceleri yarışırken buna benzer bir görüntü oluyordu ekran kartından deyip geçiştiriyordum ama sabahları görüntü temiz oluyordu. Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? NVIDIA kart kullanıyorsanız da denetim masasından NFS Heat'i performans değil de kalite seçeneği ile başlatmayı deneyin isterseniz.

Evet denedim ve AMD ekran kartı kullanıyorum. Ayrıca yorumunuzun altında yazan sistemle mi oynadınız acaba?

Geri
Yukarı